Supermassive ukazuje Man of Medan v kooperaci s novými videy ...

Supermassive ukazuje Man of Medan v kooperaci s novými videy …

Supermassive Games sdíleli vzrušující nové podrobnosti o nadcházejícím dobrodružství a dobrodružných hrách Man of Medan. Poprvé můžeme vidět skvělou vlastnost hry hrát v kooperativním režimu až s pěti hráči. Podívejte se na hru v akci zde!

IGN dostalo příležitost zahrát si Man of Medan, velmi očekávanou novou dobrodružnou hru Supermassive. Od prvního velkého projektu studia Dawn od roku 2015 se očekávají velká očekávání. Stalo se okamžitým hitem díky uvedení žánru slasher filmů exkluzivně pro PlayStation 4 do herní podoby. Man of Medan je multiplatformní hra, a proto se stane ještě větším hitem.

Tentokrát se vývojář zaměřuje na zcela novou funkci Man of Medan, která není zahrnuta ve hře Until Dawn. Kooperativní multiplayer. Zažijte napínavé hororové hry s přáteli hru bezpochyby posune nad její předchůdce PS4. Mnoho aspektů spolupráce vaší nové hry spočívá v tom, že všech pět hrdinů může hrát skutečný lidský hráč. Vypadá to, že se vydáte na děsivé dobrodružství se skupinou přátel, kteří se všichni snaží udržet své postavy naživu, dokud nepřijdou titulky.

“Největší věc, která nám pomáhá chránit se.” [from griefing] Hrajte příběh s kamarádem, řekl producent. “Toto není odpovídající hra a nikdy nebudeš hrát s někým, koho neznáš.” Musí to být někdo na vašem seznamu přátel. Měli jsme velké obavy, zda lidé ten příběh nezklamou a budou pokračovat dál a dál. Můžete je znovu najít, abyste dokončili příběh, jediný zbývající, aniž byste věděli, jak se konkrétní verze příběhu vyvinula. Už jsme to řekli, ale v zápletce je spousta větvení. Je toho mnohem víc, než jsme kdy udělali. “. -Via Gamespot

V rozhovoru pro Gamespot vývojář vysvětlil, že hodně přemýšleli o udržení očekávané napjaté atmosféry v družstvu, a proto se tým rozhodl povolit spolupráci pouze s hráči na jejich seznamu kamarádů. To si klade za cíl zabránit náhodným online hráčům zničit zážitek pro více hráčů.

Man of Medan byl vydán 30. srpna pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.