Světové turné Taylor Swift z roku 1989 nyní pouze v Apple Music

Dotek, který má Taylor Swift Bezplatná reprodukce skladeb umělců na tři měsíce letos v létě s Apple. Apple Music Vždy mi to připadalo trochu divné. Vždy jsem si myslel, že s tím má hodně co dělat marketing, protože tento údajný nesouhlas způsobil, že se obě strany dostaly na titulky mnoha médií, což bylo pro Apple obzvláště dobré při propagaci své hudební služby.Naslouchání se chystal vypustit.

I když se mýlím, jak měsíce ubíhají, tato myšlenka, nad kterou jsem prostě nepřemýšlel, vypadá logičtěji. Apple a Swift spolu vycházejí lépe než kdy dříve, natolik, že zpěvačka vydala své nejnovější album 1989 pouze ve své hudební službě na její adresu. streamování Od společnosti Apple. A nejen to, jeho poslední koncert, 1989 World Tourje nyní na Apple Music a pouze v Apple Music.

Přesněji, 1989 World Tour dokumentární film Koncert Taylor Swift se koná 28. listopadu na stadionu ANZ Stadium v ​​Sydney před 76 000 lidmi a dalšími scénami, jako je zákulisí a rozhovory. Tento dokument, delší než dvě hodiny, Nová karta z jakékoli aplikace kompatibilní s Apple Music. Na stránce amerického zpěváka se neobjevuje, což vyvolává dojem, že dokument patří do Apple Music (i když tomu tak není).

Nemám rád tento typ hudby, mám rád tento typ formátu. Pokud mám být upřímný, přál bych si, aby obsah tohoto druhu byl více, ale logicky od kapel, které mám rád (Why Not In Tamptation? Samozřejmě, abych Apple odtud připomněl, že videa z Apple Music na iPadu nelze přenést na celou obrazovku, zdá se mi hřích, který musí brzy vyřešit. Bez ohledu na to je dokument nyní k dispozici.