Světové turné za 80 dní, módní hra pro iPhone a iPad

Chcete znát novou módní hru pro iOS? 80 dní!

Samozřejmě, většina z vás to pravděpodobně bude vědět Slavná dobrodružství a asistent Phileas Fog známý jako „Paspartu“ na „World Tour in 80 Days“, slavná kniha Julesa Verna. A ti z vás, kteří to neslyší, uvidí kreslený seriál z 90. let …

Hra, kterou dnes budeme analyzovat, má hodně společného s tímto dobrodružstvím. Roli Passepartout budeme sledovat za 80 dní (Spanish Passepartout) a budeme muset spravovat finance Phileas Fog, starat se o jeho zdraví, stanovit konkrétní trasy a co je nejdůležitější: spravovat jeho čas.

3 rozhodující faktory k dosažení vítězství

Téma 80 dnů je poměrně jednoduché, musíme měřit plánování a správu 3 prvků, abychom dokončili světové turné v dohodnutém čase, a to velmi dobře: Peníze, zdraví a čas.

80 dní (5)

80 dní po zahájení cesty Všechny druhy dopravy a různé trasy, které lze zvolit. Ale Jules Verne, který má daleko od populárního příběhu z roku 1872, dodává modernější nádech: létající kola, letadla, auta nesená roboty …

80 dní (3)

Ale když se vrátím k 3faktorovému tématu, je jasné, že cestování po celém světě vás stojí peníze, a pokud si chceme ušetřit nějaký čas, budeme muset nutně utratit více. Zde je veškerá závislost a vzrušení ze hry. Od té doby někdy budeme muset dělat všechny druhy žonglování s finančními, časovými a zdravotními Autor: Phileas Fog.

80 dní (1)

Jak to dává smysl, Zdraví cestujících se zhorší během nejnáročnějších cest a nejvíce stresujících dnů. Pokud se však rozhodneme létat ziplinou, bude cesta pohodlnější a příjemnější, ale pomalejší. Proto budeme muset hrát s těmito 3 prvky, abychom dosáhli našeho cíle za 80 dní.

Vynikající a poutavý příběh

Pokud jde o jeho grafiku, není co psát domů, neočekávejte textury navržené v nejčistším stylu Infinity Blade, ale musíte uznat, že: Vizuální stránka 80 dnů je umělecky velmi dobře zpracovaná. Tento titul nabízí velmi věrné vyprávění původního příběhu, který nás seznámí s různými postavami.

80 dní (2)

Za 80 dní pro iPhone a iPad Existuje až 150 měst k prozkoumání Stejně jako v The Walking Dead, s jeho testovacími možnostmi a různými rozhodnutími, která je třeba učinit, můžeme také soutěžit s ostatními hráči v bláznivém světovém závodě. Přispívá nám jedinečný a velmi kreativní zážitekse zábavnou a skutečně kompletní hrou. Vysoce doporučeno!

80 dní (4)

80 dní na videu

Více se o této skvělé hře dozvíte v tomto videu:

Stáhněte si 80 dní

Tuto univerzální aplikaci můžete získat za 4,49 EUR pomocí widgetu pro stažení níže:

Co si myslíte o této nové hře pro iOS? Už jste začali své dobrodružství ve světě?