Switch Lite od Nintendo nemusí být jediný …

Switch Lite, nově se objevující součást konzoly Switch v plné velikosti, se ve skutečnosti nemění. Namísto odnímatelných ovladačů a televizního doku, které umožňují standardnímu přepínači měnit tvar mezi televizní konzolou, přenosným herním ovladačem a mobilním zařízením pro více hráčů, se Switch Lite zaměřuje mnohem těsněji na jeden z těchto zážitků. ale to není špatná věc. Místo toho ukazuje, že publikum a přitažlivost přepínače se v současné době šíří na jiný trh než verze v plné velikosti.

Není výměna klíčů

Po oznámení Switch Lite se hodně diskutovalo o tom, zda jeho ideál pro hraní pro více hráčů kdekoli selhal, nebo zda ho lidé používají na svých televizorech. Pokud se však Nintendo nerozhodne problém vyřešit, není to problém, který by Switch Lite měl vyřešit. Nintendo neprodává své stávající konzoly stávajícím majitelům přepínačů, aby jej nahradili, a kdokoli, kdo již tyto modulární funkce používá, pro Switch Lite stejně není trh.

Fotografie Jamese Barehama / The Verge

Například přítomnost přehrávače iPod touch neznamená, že iPhone selhal. Jedná se o podobný, přesto dostatečně odlišný produkt, jehož cílem je využít výhod stejných ekosystémů a aplikací a přivést je před širší publikum, jehož cílem je oslovit jiné publikum. Podobná dichotomie existuje také mezi 2DS / 3DS od Nintenda: 2DS nebyla vinou 3DS; Jednalo se o rozšíření konceptu.

Rozšíření konceptu, nikoli obvinění.

Pokud již Switch máte, nejedná se o cílový trh pro Switch Lite, protože iPod touch není určen k prodeji majitelům iPhone. Klíč dělá Přinejmenším nabízejí více funkcí na papíře. Může být připojen k vaší televizi, nabízí více způsobů hraní určitých her a podporuje bláznivé experimenty, jako je Labo. Switch Lite ale bude i nadále hrát Zelda a Mario a Pokémon a Znak ohně a Křížení zvířat a stejně jako všechny ostatní hry Switch a zpřístupnění a zajímavost pro ty, kteří již nejsou na palubě.

Hrají někteří hráči Switchu svůj Switch téměř výlučně v kompletním televizním nastavení? Absolutně. Podle Nintendo, hry pro více hráčů Mario Kart 8 a Super Smash Bros. Ultimátni stále některé z nejprodávanějších her na platformě. Pro hráče, kteří rádi hrají tímto způsobem, se tato možnost bude držet plnohodnotného přepínače, který nikam nevede. Jak řekl americký prezident Nintendo Doug Bowser Okraj„Tyto dva systémy se budou navzájem doplňovat a koexistovat na trhu.“

Pokud ale tuto funkci nepotřebujete, nehrajete na televizi mnoho her, nebo dokonce nemáte televizi a raději utratíte o třetinu méně, aniž byste obětovali skutečné herní funkce, je tu Switch Lite. Nintendo, mnoho hráčů, kteří zapadají do této kategorie, vsadilo, že existují hráči, kteří nemají běžný přepínač, který by Nintendo rád jako zákazníci ještě měl. Bowser doporučil obojí Okraj„Jak jsme pozorovali“ rozhodnutí zahájit menší a levnější Switch [Switch owners] Hraní. “

Přenosnější a osobnější konzole.

Jak řekl Shigeru Miyamoto na svém briefingu za fiskální rok: „Naším hlavním cílem je, aby Nintendo Switch vlastnil každý člověk, nejen každá rodina.“ Jak vidí Miyamoto, „Největším lákadlem Nintendo Switch je, že konzolu lze snadno přepravovat a používat ke konkurenčním hrám přes místní bezdrátové připojení.“ Switch Lite zjevně představoval oba cíle: osobní, přenosnější konzole, která využívá některé z největších sil Switchu na dostupnější úrovni.

Switch Lite je dalším důkazem toho, že skutečnou silou přepínače není konkrétně jeho modulární povaha, ale schopnost být odlišnými věcmi pro různé lidi. Vzhledem k tomu, jak dobrá je knihovna her Switche, je lepší zpřístupnění širšímu publiku jako dobrá věc.