Swordigo

Swordigo je skvělá adventura pro Android

Swordigo

Hry pro Android Obvykle nevynikají svými grafickými částmi nebo argumentyexistují však některé výjimky, které lze synchronizovat s konzolovými hrami předchozí generace. Většinu her najdeme Herní obchod Jedná se o hry, kde musíte postupovat na různých úrovních, neexistují téměř žádné hry s příběhem, který byste měli sledovat, a otevřeným světem, kterým byste museli projít. Dnes vám přinášíme výjimku, adventuru stojí za vyzkoušení: Swordigo.

Pravděpodobně jste o této hře ještě neslyšelia je to vývojář? Klepněte na Foo, nezačal Herní obchod žádné další aplikace nebo hry. To to neznamená, že hra nestojí za to Ocitáme se ve hře, ve které se budeme pohybovat ve dvojrozměrném světě, ale scény mají určitou hloubku a to se nezdá ploché. Hra Spojuje typickou platformu 2D hry, návykový příběh, který vás udrží v hraní, a soundtrack, který vás ve hře opravdu dostane. to z něj dělá hru, kterou stojí za to vyzkoušet.

úroveň meče

Další příběh začíná mladým učedníkem před smrtí svého pána v rukou temných sil. Při hledání legendárního meče, který by zničil temné síly, musí opustit svou vesnici a navigovat svět plný nebezpečí.. V průběhu historie můžeme získávat drahokamy v nejčistším stylu Zelda: rozbíjení váz na nákup nových brnění, kouzel nebo zbraní, stříhání plevelů a objevování skrytých truhel. Tato hra sleduje velmi návykovou dynamiku. v určitém okamžiku budeme muset jíst kokosové ořechy protože jsme se potkali další hádankaNěkolikrát zemřeme, čemu budeme čelit?prezidenti každého regionu a budeme si užívat záchranu světa se skvělým soundtrackem.

Tato hra zahrnuje nákupy v aplikaci, ale neovlivňují nic ve vaší hřeprotože jsme hru prošli 100% není nutný žádný nákupale kdo ví, možná někdo Chci podporovat vývojáře Při nákupu nebo urgentně je vyžadován drahokamový bonus.

Hraní této hry se mi opravdu líbilo na 100%. Co si myslíte o této hře? Zkusili jste to? Máte v úmyslu to udělat?

Obchod Play | Swordigo