Symmetria, velmi dobře zpracovaná hra, která pomáhá vašemu mozku

Screenshot_20170315-202119

Půl týdne je tady. Je středa, a to znamená, že jsme blíže pátku. Denní hra dorazila, takže s ní budete během příštích několika hodin zaneprázdněni. Víme, že včerejší zápas byl naprosto úžasný, ale určitě jste se pokusili získat dobré skóre vícekrát. Věci se dnes velmi liší, protože dnešní hra pomůže vašemu mozku.


OnePlus vydal speciální verzi OnePlus 3T s Colette


Kromě velmi pěkného a pečlivého doručení čelíme jedné z nejlepších vzdělávacích her, jaké jsme kdy vyzkoušeli. Nelze říci, že nás to učí při hraní, ale zlepšuje to některé body našeho prostorového vidění, něco, co většina z nás potřebuje častěji vylepšovat.

Hra, kterou jsme vám dnes nechali, je Symmetria, jedna z nejlepších splátek, které jsme za dlouhou dobu hráli. Název hry nám zanechává několik náznaků o její hratelnosti, kterou již milujeme. Cílem hry je projít úrovněmi co nejrychleji. Čím rychleji přejdete úrovně, tím lepší budete mít prostorové vidění. Několik z nich jsme už hráli a jsme nepochybně naprosto závislí.

fotografie5929389733417429128

Jednou z nejpozoruhodnějších věcí na Symmetrii je její design. Jsme pod dobře prostudovaným minimalistickým rozhraním, což nám pomáhá soustředit se na hru. Má také velmi uvolňující hudbu, ideální pro rušné dny.

Dynamika hry se opakuje, ale není to těžké, protože pokaždé, když vidíme další potíže v úrovních. V každé z těchto úrovní máme tečkový vzor, ​​který musíme srovnat na opačné straně, aby měla celá obrazovka dokonalou symetrii. To se může zdát velmi jednoduché a je to v prvních úrovních, ale jak postupujete, věci se komplikují.

Je to docela zábavná hra a neuškodí hrát každý den několik minut. Kromě toho ji vytvořili pouze 2 lidé, což je pro nás docela překvapení, protože čelíme skvělé dodávce se skvělou prací na kódu. Je to zdarma, ale má placenou verzi, která odstraňuje reklamy a ponechává nám zajímavější úrovně.


Moto G5 lze nyní zakoupit ve Španělsku a Mexiku


Symetrie | Google Play