Tady je první hra Minecraft Earth, kreativní Pokémon Go

I když jsme fanoušci Androidu, máme rádi tuto technologii a vidíme také novinky od jiných společností mimo tento operační systém. Bez dalších okolků byla včera událost, na které bylo představeno mnoho zpráv o WWDC společnosti Apple, softwaru a novém Mac Pro. Mezi touto akcí byli lidé Mojangu (vývojáři Minecraftu), představení první hry Minecraft Earth na jevištije hra, o které jsme mluvili před několika týdny.

Mojang nám ukázal trailer k tomu, jak bude hra v té době vypadat, ale všichni víme, že v mnoha případech se konečný produkt stal mnohem méně ambiciózním. Poté, co viděl skutečná hraJsme přesvědčeni, že tato nová hra bude mít přinejmenším zpočátku velký úspěch, protože umožní uživatelům zlepšit svou kreativitu díky rozšířené realitě.

Minecraft Earth bude podporovat sestavení pro více hráčů

V prvním článku o Minecraftu Země jsme vám již řekli, že tato hra nám díky virtuální realitě umožní postavit vše, co mě napadne s bloky Minecraftu. Včera jsme na akci Apple mohli vidět první hru této hry, i když běží na iPhone, Stejným způsobem se také dostane k dalším telefonům Android.. Než budeme cokoli komentovat, necháme vám video ze hry, kterou ukázali na WWDC.

Na výstavě Mojangů jsme mohli vidět malou stavbu s různými zajímavými prvky, jako jsou mechanismy z červeného kamene, moby nebo pohybující se objekty, jako je ohňostroj nebo voda. Pokud hrajeme s přáteli vždy vidíme nástroj, který používají nebo co jejich uživatelé vytvořili, stejně jako možnost vidět své jméno na svých telefonech díky rozšířené realitě. Pravda je, že to není nic nového, ale Mojang nám ukázal něco, co nás nejvíce překvapilo.

Můžeme stavět naše struktury v malé velikosti, jako by to byl model, ale pak můžeme model přesunout do „skutečné velikosti“, jak vidíte na konci videa (i když je oříznut), model zmizí a začít stavět stejné, ale větší, opět díky rozšířené realitě. Ačkoli zatím nebylo uvedeno žádné datum vydání, opravdu chceme vyzkoušet Minecraft Earth. Očekává se, že iOS tuto hru získá dříve vzhledem k tomu, co předvedly na této akci.