Takto bude v Clash Royale fungovat úkol Electric Wizard

Clash Royale

Clash Royale je v poslední době jedna z nejpopulárnějších her na mobilních zařízeních. Supercell vydává tuto novou hru, která byla původně k dispozici pouze pro iOS a později se dostala na všechna zařízení, téměř rok. Tato hra je o hře, ve které hráč hraje proti hráči, který má každý tři věže a vyhrává osoba, která na konci hry zasáhla nejvíce věží nebo zničila tři věže soupeře. Na první pohled tak jednoduchá, tato hra se stala jednou z nejhranějších her celého roku.


Zanedbáváme více naše telefony, když se objeví nový model?


Nedávno jsme mluvili o nejnovější aktualizaci Clash Royale. Tato aktualizace přináší novou arénu a čtyři nové karty, které budou k dispozici od ledna. Kromě toho se mění další novinky, jako jsou truhly klanu nebo nějaké změny v rovnováze. Zábavné však je, že Supercell tuto novou aktualizaci již zavedl, než byla jejich poslední aktualizace plně implementována do hry, protože mluvíme o ne všech kartách, které nabídly před dvěma měsíci. ve hře.

Ve hře na kartě vpravo již vidíme, že byla oznámena velká výzva vyhrát tuto novou kartu. Boj má stejnou mechaniku jako ostatní, pokud vyhrajete 12 her, získáte největší hruď a poslední vycházející kartou bude Electric Magician. Ačkoli tento dopis vyjde až 30. prosince, pokud jej odemknete dříve, můžete jej bez problémů začít používat. Můžete to udělat tolikrát, kolikrát chcete, takže můžete tuto výzvu vyhrát osmkrát a získat osm karet od Electric Wizard. Nahoře vám necháme video, kde uvidíte, jak tato karta funguje v bitvě.

Supercell se o své uživatele velmi stará a vylepšení jsou rychlejší a rychlejší a komunita je miluje. Je třeba říci, že první účast v soutěži je zdarma, zatímco ostatní budou stát 100 drahokamů.


Společnost LG v příštím roce prodá 5 milionů G6