Takto můžete v Pokémon Go pomocí Ingressu najít vzácné Pokémony.

Pokud nevíte, Ingress je první hra Niantic, tvůrce Pokémon Go. Tímto způsobem obě hry vždy přímo souvisely. Proto vám to řekneme Jak najít vzácného Pokémona v Pokémon Go pomocí Ingress.

S Ingressem budete moci zjistit, které oblasti jsou nejlepší pro nalezení vzácného Pokémona v populární hře s rozšířenou realitou. Přečtěte si a objevte každý detail!

Použijte Ingress k vyhledání vzácných Pokémonů v Pokémon Go

Není to tajemství nikoho Pokémon Go vám pomůže najít kapesní příšery. Existují nějaké návrhy, horký / studený systém, ale zatím. Povolením Ingressu však můžete tuto mapu použít ke kytarování ve hře. Chcete-li z této laskavosti vytěžit maximum, musíte udělat následující:

  • Nainstalujte si Ingress a aktivujte mapu, abyste ji mohli používat v Pokémon Go. Přihlásit Prime
  • Zjistíte, že existují portály, které se staly Pokéstops a Gyms, a oblasti XM, kde najdete vzácné Pokémony.
  • Pole XM se na domovské mapě zobrazují jako bílé tečky. Ne vždy se shodují s oblastmi, kde se nacházejí Pokéstops a Gyms.

Aplikace vám řekne, kde se mohou objevit vzácní Pokémoni. Nepochybně je to vynikající pomocník pro ty, kteří mají rádi hru s rozšířenou realitou a chtějí rozšířit své sbírky tvorů.

S tímto tipem můžete přestat bloudit při hledání vzácných Pokémonů. Přejít přímo do těchto oblastí, vypnout obrazovku při cestování, abyste ušetřili baterii a Rozšiřte svou sbírku o druhy nalezené v polích XM.

Pokud jste běžným uživatelem této populární hry, doporučujeme vám také zkontrolovat tento příspěvek, který vysvětluje všechny změny v bitvách mezi trenéry Pokémon Go. Buďte si vědomi novinek!