Takto můžete zvýšit svoji energii a zlato v Harry Potter Wizards …

Pokud jste fanouškem Harryho Pottera: Wizards Unite, měli byste to vědět energie a zlato jsou dva z nejdůležitějších zdrojů ve hře. Energie se primárně používá k sesílání kouzel při dokončení cesty nebo při boji s příšerami v Magic Challenge. A pokaždé, když na obrazovku posunete vzor, ​​je vaše energie spotřebována. Zlato bude vyžadováno k získání nesmírně důležitých předmětů v průběhu hry.

Proto vám přinášíme tento příspěvek, který vás naučíme, jak vám s tím pomoci. Jak získat více energie a zlatých mincí v Harry Potter: Wizards Unite. Pokračujte v čtení a objevte nejlepší tipy, jak uspět.

Jak získat energii ve hře Harry Potter Wzards Unite?

Harry Potter mince

Existuje několik způsobů, jak získat více energie pro kouzlení v Harrym Potterovi: Wizards Unite, a většina z nich pravděpodobně vyžaduje opuštění vašeho domova. Na rozdíl od jiných mobilních her energie se zde automaticky neobnovuje, takže musíte být velmi aktivní, abyste hledali více. A nejlepší způsoby, jak toho dosáhnout, jsou:

  • Dokončete denní mise pro více energie.
  • Navštivte hostinec a dostanete energii. Upozorňujeme, že cena se liší podle barvy hostinců a můžete ji navštívit každých 5 minut. Může to být nevyčerpatelný zdroj energie.
  • Navštivte skleník také vám to dá tuto energii. To však není nejlepší zdroj energie, který najdete.
  • Kupte si sílu Se zlatými mincemi v ruce. Za 100 zlatých můžete koupit 50 energetických bodů.

Jak získat zlato ve hře Harry Potter Wizards Unite?

Ve Wizarding World of Harry Potter: Wizards Unite, Pokud chcete věci urychlit, budete potřebovat zlato Stejně jako výroba lektvarů, zvyšování kapacity beden, nákup užitečných předmětů v Příčné ulici, a mnoho dalšího. I když zlato nemusí docházet tak rychle jako energie, určitě ho budete muset mít u sebe. Zde je několik tipů, jak získat cenné zlato:

  • Nejjednodušší způsob, nakupujte zlato za skutečné peníze. A ačkoli to existuje rychlejší způsob, nechceme, abyste utratili své peníze.
  • Harry Potter: Wizards Unite odměňuje vaši věrnost. Tak přihlaste se každý den a odměnu obdržíte ve zlatě.
  • Dokončete všechny mise (denně, speciály, úspěchy a SOS) a za odměnu získáte více zlata.
  • Jednoduše hrajte tuto hru často Také vám dá zlato. A to je konec konců Co můžete získat, pokud nebudete hrát?

Doufáme, že jsme vám pomohli získat energii a zlato v Harry Potter: Wizards Unite. A pokud víte o jakémkoli jiném způsobu, jak toho dosáhnout, můžete nám to sdělit komentářem.