Takže můžete trénovat Pokémony v Pokémon Go, je to snadné!

Pojem trénink je v Pokémon Go poměrně vágní. Fanoušci této legendární ságy spojují toto slovo se získáváním zkušeností v boji a posilování kapesních příšer. Výukový program v tomto populárním názvu Niantic je však zcela odlišný. Proto vysvětlíme jak trénovat pokémona v pokémonu.

Postavy a stvoření, která získávají zkušenosti s Pokémon Go, se různým způsobem zvyšují. Pokračujte v čtení a zjistíte, co o tom potřebujete vědět!

Vše o tréninku Pokémonů v Pokémon Go

Výcvik Pokémonů v Pokémon Go není tak zábavný jako ve starších hrách této série. Proč? Protože zde kapesní příšery nezískávají bojové zkušenosti. Namísto, budete muset použít hvězdný prach a cukr.

Pokaždé, když chytíte Pokémona, dostanete nějaký Stardust (stardust). Jako obvykle, téměř vždy získáte asi 100 hvězdného prachu na zachycení. Za každou sedmidenní sérii také získáte velké množství bonusů. Stardust můžete získat také tak, že se urovnáte a projdete některými PokéStops nebo tělocvičnami.

Na druhou stranu, Bonbony se získávají chytáním konkrétního typu Pokémonů (nebo jejich vývoj). Jakmile ho chytíte, budete ho moci identifikovat jako svého přítele a vzít si cukroví tím, že půjdete ven. Potřebná vzdálenost závisí na typu Pokémona a legendární Pokémoni potřebují na jednu cukroví 20 kilometrů.

Objevte, jak se dostat do Pokémona v Pokémon Go

  • Nyní, když víte, s jakými prvky můžete trénovat, Najděte Pokémona, kterého chcete o úroveň výš ve vašem inventáři.
  • Hlavu vypínače. Část vašeho hvězdného prachu bude použita a váš Pokémon bude silnější.
  • Tento postup opakujte, dokud vám nedojdou zdroje nebo dokud váš Pokémon nedosáhne maximální úrovně.

Jak sám vidíš mimořádně jednoduché To je důvod, proč si mnoho přeje, aby Niantic zahrnoval i další způsoby, jak rozvést roztomilá stvoření na vyšší úroveň. Mimochodem, toto je jediný způsob, jak trénovat svého Pokémona v Pokémon Go.

Pokud chcete vylepšit svou postavu, podívejte se na tento příspěvek, který vysvětluje, jak v Pokémon Go získat XP a rychle se dostat na vyšší úroveň. Být nejlepší!