Takže si můžete zahrát všechny Mario Kart na vašem Androidu

Mario Kart se poprvé objevil v roce 1992 a od té doby ho žádná jiná závodní hra nedokázala porazit. Dokonce ani ty nejlepší závodní hry pro Android se neshodují Kvalita a zábava Mario Kart. Naštěstí Nintendo již formalizovalo datum vydání Mario Kart Tour, prvního Mario Kart exkluzivního pro mobilní telefony.

Mnoho lidí to však v tuto chvíli neví Hrát Mario Kart na Androidu je nyní možné. Jak? Prostřednictvím emulátorů, které nám umožňují užít si všechny hry ze série, které byly dosud vydány. Dále vám řekneme, které emulátory musíte nainstalovat, abyste mohli hrát každý Mario Kart. Samozřejmě budete potřebovat ROM nebo ISO každé z her, takže je hledejte.

Hrajte Super Mario Kart na Androidu se SuperRetro 16

Super Mario Kart, první v řadě a vydaný pro konzolu SNES v roce 1992, má nejhorší grafickou kvalitu ve franšíze. Ale na tom nezáleží tak zábavná jako každá jiná a všechny klasické prvky, díky nimž je Mario Kart nejlepšími závodními hrami vůbec.

Chcete-li jej hrát v systému Android, musíte si nainstalovat emulátor SNES. Doporučujeme vám SuperRetro 16Protože je zdarma, lehký a snadno se používá. Emulátor poměrně staré konzoly, funguje perfektně na jakémkoli Androidu. Takže nebudete mít problém hrát Super Mario Kart v plné rychlosti.

SuperRetro16 (emulátor SNES)

Hrajte Mario Kart 64 na Androidu s Mupen64Plus FZ

Mario Kart 64

Mario by s Kartem 64 udělal velký skok vpřed v epické kvalitě. Tato hra byla vydána pro Nintendo 64 v roce 1997, První Mario Kart s 3D prostředím a on byl tím, kdo zahájil režim časovky a tříkolové závody s delšími tratěmi. Skládá se z 8 hratelných postav, 16 závodních drah a 4 bitevních scénářů.

Mario Kart 64 lze nainstalovat a přehrávat na Androidu Mupen64Plus FZ nebo jakýkoli jiný emulátor Nintendo 64. Celkově funguje velmi dobře na jakémkoli zařízení Android, dokonce i na zařízeních nižší třídy. Ano požadováno Android 4.4 Jako minimum.

Emulátor M64Plus FZ

Hrajte Mario Kart Super Circuit na Androidu s Johnem GBA Lite

Mario Kart Super Circuit je první hrou v řadě vydáno pro přenosné zařízení. Vyšla pro konzolu Game Boy Advance (GBA) v roce 2001 a měla obrovský úspěch. Počítaje v to dvacet nových cyklůS upravenými verzemi obvodů Super Mario Kart. Navíc má stejných 8 postav Mario Kart 64.

Mario Kart Super Circuit můžete hrát na Androidu s emulátorem GBA. Nejoblíbenější z obchodu Play jsou bohužel placené, ale můžete si je nainstalovat John GBA Lite. Toto je bezplatný emulátor, který nám umožňuje i přes svá omezení. Hrajte Mario Kart Super Circuit perfektně na Androidu. Funguje dobře na zařízeních s minimálně 1,0 GHz dvoujádrovým procesorem a 1 GB RAM.

John GBA Lite - emulátor GBA

Hrajte Mario Kart Double Dash na Androidu s Dolphinem

Pro většinu lidí je Mario Kart Double Dash tím nejlepším Mario Kartem. Objevil se v roce 2003 pro konzolu GameCube. Měl grafickou kvalitu s dostatečným předstihem. I dnes není snadné napodobit. Byla to první hra, která hráčům umožnila zvolit si design svých karet a také použít dvě postavy současně; jeden, který řídí a druhý hází předměty.

Jak jsme již zmínili, napodobování Mario Kart Double Dash není z hlediska požadavků snadné. Použití emulátor delfínůVáš Android musí mít alespoň jeden procesor Snapdragon 835 nebo ekvivalentní, aby hra běžela co nejrychleji. S méně než to, hra poběží, ale je to velmi pomalé.

Emulátor delfínů

Hrajte Mario Kart DS na Androidu s emulátorem NDS

Mario Kart DS

Druhou hrou Mario Kart, která přistála na přenosné konzoli, byl Mario Kart DS, který byl plně vydán pro Nintendo DS v roce 2005. hra pouze pro mise v seriáluspočívalo v tom, že hráči dostali úkoly, jako je ničení krabic nebo sbírání mincí, aby si odemkli emblémy svých vozidel.

V současné době lze všechny hry DS dokonale emulovat v systému Android. Tak, K hraní Mario Kart DS nepotřebujete výkonný Android. Nejlepší emulátor k tomu? Drastický kvůli rychlosti emulace. Pokud však hledáte bezplatný emulátor, doporučujeme emulátor NDS, který také funguje velmi dobře.

Zdarma emulátor DS - pro Android

Hrajte Mario Kart Wii na Androidu s Dolphinem

Mario Kart Wii

V roce 2008 Nintendo vydalo Mario Kart Wii pro konzoli Wii. Známý pro povolení pohon snímače pohybu ovladač konzoly, který dodává hře vzrušující realismus. Také představeno 16 nové okruhy, nové karty, nová kola a mnoho dalších inovací, díky nimž je nepochybně jedním z nejlepších ve franšíze.

Díky vysoké technické kvalitě je emulace hry Mario Kart Wii v systému Android náročná. Vystačíme si s tím emulátor delfínů a se zařízením s alespoň jedním procesorem Snapdragon 845 nebo ekvivalent.

Emulátor delfínů

Hrajte Mario Kart 7 na Androidu s Dolphinem

Mario Kart 7

Mario Kart 7, sedmý titul v sérii, byl vydán pro Nintendo 3DS v roce 2011. Největší inovace Využití 3D technologie zahrnoval tuto konzolu, ale uživatelům se to vůbec nelíbilo. V této splátce je použití neviditelných mincí od restartu Mario Kart Super Circuit. Dále, Byly přidány křídla a vrtule na karty tak letí a ponoří se do vody.

bohužel V systému Android nelze emulovat žádnou hru na konzole 3DS. Ve skutečnosti existuje pouze jeden emulátor 3DS s názvem Citra, který funguje docela dobře na výkonných počítačích a velmi špatně na jakémkoli systému Android. Stačí načíst hlavní obrazovku hry. Ale pro útěchu si můžete stáhnout tento soubor: Mod, který promění Mario Kart Wii na Mario Kart 7 klikněte na tento odkaz. Mod běží na Androidu s emulátorem Delfína umožňuje vám hrát se všemi okruhy Mario Kart 7.

Emulátor delfínů

Hrajte Mario Kart 8 na Androidu

Mario Kart 8 vyšel pro Wii U v roce 2014 a nyní je znovu vydán pro Nintendo Switch v roce 2017 s mnoha vylepšeními a pod názvem. Mario Kart 8 Deluxe. Vyznačoval se svou bezvadnou vizuální úrovní a přidáním tun nového obsahu (postavy, obvody atd.).

Ani jednu ze dvou verzí hry Mario Kart 8 nelze přehrát na Wii U nebo Switch Android. Právě teď tyto konzoly nemají emulátory Pro Android a nejsou ani ve vývoji. Proto jsou možnosti hraní této hry Mario Kart na Androidu krátkodobé i dlouhodobé nulové.

Zahrajte si Mario Kart Tour na Androidu

Jak jsme vám řekli na začátku, první Oficiální hra Mario Kart pro Android Již to bylo oznámeno a bude vydáno letos. Zvláště, 25. září a lze si je stáhnout zdarma přímo z Obchodu Play, i když hra bude zahrnovat mikroplatby.

Právě teď můžete v obchodě Play přejít na stránku Mario Kart Tour a zaregistrovat se. být jedním z prvních, kdo to zkusí pokud je k dispozici.

Prohlídka Mario Kart

Nezapomeňte, že tento Mario Kart bude první lze hrát jedním prstem, protože se bude přehrávat svisle na mobilních telefonech. Doufejme, že Mario Kart Tour splní očekávání a užijete si všechny Mario Kart, které můžete simulovat na svém Androidu právě teď.