Tato mobilní aplikace Samsung je úžasná: vytvořte si vlastní animované pozadí

Tato mobilní aplikace Samsung je úžasná: vytvořte si vlastní animované pozadí

Společnost Samsung spustila aplikaci pro svá zařízení, která si musíte nainstalovat na svůj terminál. Jen jeden Samsung mobile a stojí za vyzkoušení. O říše divůAplikace pro vytváření plně přizpůsobených animovaných tapet. Nový koncept aplikace, který jde do extrému při přizpůsobování vašich zařízení Samsung. Není to nejjednodušší aplikace, ale výsledky mohou být úžasné, pokud jste kreativní. Cílem je dosáhnout Vytvářejte animované tapety.

Vytvořte si vlastní tapety a přiveďte je k životu

Existuje mnoho aplikací pro vytváření tapet, ale ne to, co Samsung ještě nabízí. K dispozici ve firemním obchodě. Galaxy Store. Zatím ne ve všech zemích, ale dochází k jeho sestupu. Pokud jej nemůžete najít v obchodě Galaxy Store, ponecháme vám tento odkaz a stáhnete jej prostřednictvím APK.

Používání aplikace může být zpočátku trochu komplikované. Vytvořte animovanou tapetu Stále jde o proces, na který uživatelé nejsou zvyklí, a má desítky možných konfigurací. Nejlepší je, že si jej nainstalujete a vyzkoušíte různé možnosti, které máte.

Jeho použití je založeno na použití: vrstvy. Musíte si vybrat vlastní obrázek nebo obrázek nabízený aplikací. Pak jde o to hrát to, co je jiné. parametry pohybu když klouzáme prstem nebo se pohybujeme sami. Můžete také přidat různé animované ikony s desítkami nastavení. různé režimy a typy pohybu.

Když se prst dotkne obrazovky vašeho zařízení, můžete si dát srdeční sprchu nebo nechat zobrazit jinou ikonu. Možnosti jsou téměř nekonečné A špatnou zprávou je, že celá aplikace je v angličtině. Je to docela intuitivní, ale pokud ne ve španělštině, mohou vám některé detaily odolat porozumět.

Důrazně doporučujeme Stáhněte si Wonderland do svého mobilního telefonu Samsung dát tomu úplně jiný a naprosto jedinečný nádech. Je pravda, že tento typ aplikace spotřebovává více baterie, ale možnosti jsou mnohem větší.

Co si myslíte o této nové Aplikace Samsung? Nainstalujete si jej do svého zařízení?

Zdroj | XDA