Team Actimel: Augmented Reality Wars pro iPhone a iPad

Team Actimel: Augmented Reality Wars pro iPhone a iPad

aplikace Tým Actimel Vyvinutý společností Danone nám umožňuje účastnit se emotivních a plně interaktivních bitev. technologie rozšířené realitymůžeme kameru používat iPhone a iPad umisťování postav do libovolného prostředí, které jsme si vybrali.

Je to velmi zábavná a známá hra pro uživatele všech věkových skupin, speciálně určená pro nezletilé, protože podporuje jejich imunitní systém v lepším vývoji při zábavném hraní.

týmový hráč (5)

Actimel Team iOS hra Zcela zdarma a umožnit nám přístup na cvičiště ve stylu nejčistšího nekonečného běžce, kde si můžeme vybrat ze tří postav týmu Ele, Casei a Nitass; a shromažďování ultra prvků Jak skáču mezi platformami

aktivní oblek (4)

Chcete-li však začít hrát ve vzrušujícím světě rozšířené reality a zažít jedinečný 3D bitvy v reálném čase Budeme muset odemknout postavy Team Actimel nebo The Villains pomocí kartového systému.

aktuální oblek (1)

Jak odemknout postavy Team Actimel?

Budeme muset odemknout postavy, abychom mohli začít hrát na různých úrovních mapy. přes skenery písmen a kódůK tomu budeme potřebovat balíček Actimel.

týmový hráč (3)

Kódy a písmena velmi snadné skenováníJediné, co musíte udělat, je otevřít aplikaci, přejít do sekce „Actimel Team“ nebo „Bad Guys“ a kliknout na „Scan bottle“ nebo „Unlock“. Hned poté Použijte kameru pro iPhone nebo iPad a zaměřte kód nebo písmeno.

Čím více balíčků Actimel máme, tím více postav nasbíráte a tím více úrovní zažijete epické bitvy.

Poskytujeme vám odkaz na další informace o kartách a schopnostech každé postavy.

Stáhnout aplikaci

Chtěli byste si užít epické bitvy? Vaše děti obvykle pijí Actimel? Pak neváhejte a stáhněte si tuto bezplatnou aplikaci pro iPhone a iPad!

To bylo také přidáno v poslední aktualizaci hry. nové postavy (6 členů týmu Actimel a až 20 darebáků), speciální mise a ovládání útoků a obrany vaši hrdinové.

Přehrajte video níže a zjistěte to Jak funguje tým Actimel a překvapí vás různými speciálními schopnostmi postav a bitvami v rozšířené realitě v reálném čase, které nám aplikace nabízí.

Co se nám na hře líbilo nejvíce

  • Díky rozšířené realitě budeme moci připravit vlastní válečné jeviště.
  • Textury grafiky jsou dobře navržené a definované.
  • Výpravný soundtrack týmu Actimel a futuristické uživatelské rozhraní.
  • Každá karta odemkne typ postavy, každá s jedinečnou speciální schopností.

týmový hráč (2)

Co si myslíte o Týmová hra Actimel? Měli jste příležitost hrát si s technologií rozšířené reality na svém iPhonu nebo iPadu? Čekáme na vás v komentářích!

Na iPadizate | Hry pro zařízení iOS