Team Rocket a Shadow Pokémon potvrzeny

Pokemon jít Pokračuje v neustálém zlepšování díky integraci nových funkcí, které uživatelé stále více očekávají. Tentokrát mluvíme o vašem příchodu Team Rocket Spolu s temnými Pokémony, které v Niantic titulu poskytnou spoustu hry. Uživatelská úroveň Pokémon GO zůstala v průběhu let prakticky nedotčená a komunita fanoušků hry vždy velmi respektovala práci vývojáře. Nyní tyto zprávy oficiálně přicházejí po prvních únicích, které jsme zveřejnili před týdnem.

Trenérské bitvy, třetí výročí, čtvrtá generace … Většina inovací, které přicházejí ke hře, která se každý rok obnovuje rychleji. Udržování uživatelů je jednou z priorit společnosti Niantic, stejně jako vznik nových projektů, jako je Harry Potter Wizards Unite, ale tentokrát mluvíme o Pokémon GO a nejnovějších aktualizacích. Podívej se!

Team Rocket je tady a přichází s temným Pokémonem

Každý fanoušek Pokémonů zná Team Rocket jako nejbláznivější skupinu darebáků v historii. Jesse a James byli zvědavý tým. Meowth Uveden jako jediný Pokémon, který dokáže porozumět lidem. Niantic, před pár hodinami Obnovila Team Rocket na svou vlajkovou loď. Pokémon GO bude obsahovat gang zločinců, kteří přijdou v doprovodu slavných lidí Temný Pokémon.

Od nynějška mohou všichni uživatelé čelit některým PokéStops Pokuste se získat maximální možný temný Pokémon s Team Rocket. Postup bude založen na: trenéři zápas to skončí opuštěním Pokémona, který byl poražen, jakmile skončí. Aby bylo možné použít tohoto temného Pokémona, bude samozřejmě nutné tyto bytosti očistit. Po tomto kroku tato kapesní zvířata získají několik zvláštních schopností, které je odlišují od ostatních.

Je třeba poznamenat, že tento nový Pokémon je jednodušší. o úroveň výš a bude mít speciální symbol, který je bude doprovázet na jejich grafice. Nepochybně jedna z nejdůležitějších inovací, které se do hry dostaly v posledních měsících, kdy Pokémon GO nadále potěší své uživatele.

Zdroj | Pokemon jít