Team Rocket přichází na Pokémon GO! Jak je najdu a co …

Pokemon-GO-Event-Team-Rocket

Niantic nestojí na místě a Pokémon GO dostává novinky každý den. Právě včera jsme mluvili o Buddy Adventure, režimu pro více hráčů, který nám umožní vidět interakci našich přátel s jejich společníky Pokémonem. A před několika dny jsme opustili halloweenskou událost.

Poprvé dnes Vedoucí raket Team GO (tradiční verze Team Rocket pro hru). Cliff, Sierra a Arlo dorazí se svými temnými Pokémony, aby způsobili zkázu, a budou nepřáteli, kteří budou v této nové akci Pokémon GO poraženi.

Ale dokonalý darebák Pokémona a vůdce Rocket Teamu nepřicházejí sami. Ve hře bude také Giovanni. Příběh této události spočívá v tom, že Team GO Rocket chce převzít kontrolu nad všemi Pokémony na světě. K tomu vyvinuli technologii, která jim umožňuje skrýt polohu svého hnízda. Naším úkolem bude najít a postavit se jim a zjistit, kde je Giovanni.

Podle oficiálního blogu Pokémon GO se událost dostává postupně do různých částí světa, a proto je její celková distribuce se očekává v příštích dnech.

Tajemství hledání vůdců Team GO Rocket

Team GO Rocket Pokémon vůdci

Nejprve budeme muset spustit událost zahájit soukromé vyšetřování „Číhající ve stínech“. To nám pomůže profesorce Willow najít členy a vůdce zlé Team GO Rocket ve hře.

Po povolení si toho všimneme některé PokéStopy jsou trochu jiné ostatním. V nich se ikona pohybuje a houpá, stejně jako je trochu tmavší. Když k někomu půjdeme, uvidíme, že na nás čeká bojový tým Team Rocket.

Boj bude jako bitva s jiným trenérem, s tím rozdílem, že nováček používá temného Pokémona. Poté, co ho porazil člen týmu GO GO Rocket a tajemná přísadaAbychom mohli vyrobit raketový radar, budeme muset dát dohromady šest dílů.

Raketový radar nám umožní skenovat naše okolí a snáze najít skryté hnízdo jednoho z vůdců rakety Team GO. Když někoho najdeme, bude to povoleno Bojujte s Cliffem, Sierrou nebo Arlem. Po jejich porážce obdržíme zajímavé odměny, jako je Unova Stone, nebo můžeme získat temného Pokémona, který může mít nějaké speciální schopnosti.

Je důležité to vědět Raketový radar funguje pouze v jedné bitvě, pak budeme muset navrhnout další s novými záhadnými komponentami.

Jak najít šéfa Team Rocket Giovanniho?

Poté, co Arlo porazí Sierru a Cliffa, bude zahájeno nové vyšetřování, které nám umožní zavolat Giovanniho, vůdce tradičního raketového týmu. Po zahájení vyšetřování nás profesorka Willow opustí. použijte super radar RocketUkáže možná místa Giovanniho.

Poté, co ho najdeme, nás čeká tvrdá válka. Stejně jako u všech her Pokémon, Giovanni nebude snadný blázenProto se doporučuje používat naše nejlepší Pokémony nebo je snadno trénovat, pokud ještě nejsou připraveni.

Jeho porážkou získáme velkou odměnu a budeme moci zachránit některé velmi silné Pokémony, včetně některých. Temné legendy. Pokud budeme mít to štěstí, uděláme pro tým velkou výhru.

Nakonec se nemusíte bát, pokud jsme aktualizaci události ještě neobdrželi, protože nebude trvat dlouho, než se dostaneme do celého světa, takže bude určitě k dispozici ve velmi krátké době.