Telefony kompatibilní s Android Auto

Přemýšleli jste někdy o tom, které telefony jsou kompatibilní s Android Auto? Pravdou je, že mnoho čtenářů nás s touto problematikou konzultuje, a proto jim chceme nabídnout vhodné řešení. První věc, kterou musíte v této souvislosti zvážit, je, že je třeba vzít v úvahu několik základních otázek, a pak další, které závisí na každé konkrétní situaci.

Poté, co nebude k dispozici oficiální seznam mobilních telefonů kompatibilních s Android Auto, vám poskytneme všechny podrobnosti, o kterých si myslíme, že byste měli zvážit, když hovoříte o maximálním využití této aplikace. Samozřejmě musíme říct Android Auto je jednou z nejreprezentativnějších aplikací, které zaměstnanci Google nedávno nabídli..

Telefony kompatibilní s Android Auto

Nejprve musíme jít k teorii a Teorie spočívá v tom, že jakýkoli smartphone s Lollipop, Marshmallow nebo Nougat musí být kompatibilní s Android Auto.. Kromě toho musíme zdůraznit, že totéž neplatí pro ty, kteří mají předchozí verze systému Android. Abyste se ujistili, měli byste tento odkaz zadat se všemi podrobnostmi a seznamem telefonů Android kompatibilních se systémem Android Auto.

Bohužel stále musíme říci, Vidíme, že máme smartphone se systémem Android 5.0 nebo novějším, ale není kompatibilní s Android Auto.. Může to být proto, že nemá dostatek paměti RAM nebo kapacitu interního úložiště nebo nemá požadovaný kodér pro Android Auto.

Nemáte mobilní telefon kompatibilní s Android Auto? Čti dál

Pokud nemůžete nainstalovat Android Auto, můžete přímo Sázejte na hledání alternativy, kterou si můžete nainstalovat na svůj Android. Aplikace AutoMate na palubní desce Je to jeden z nejlepších dostupných, když nemůžeme věřit těm předchozím, takže vám ukážeme všechny podrobnosti.

AutoMate Car Dashboard je pro nás tou nejlepší alternativou k Android Auto, kterou si nyní můžeme nainstalovat na naše telefony, a je pravda, že nezáleží na tom, jaký model máte, nebo na jakou verzi OS Android, protože funguje téměř se všemi. Android Mate lze stáhnout přímo z obchodu Google Play z tohoto odkazu.

Tato aplikace vám kromě navigačního zařízení GPS nabídne řadu funkcí. Volejte bez použití rukou, přečtěte si zaslaná oznámení na vašem mobilním telefonu nebo zkontrolujte a poslouchejte svou oblíbenou hudbu nejjednodušším možným způsobem. Rozložení tlačítek také není špatné a velmi snadno se používá.

Je vaše mobilní zařízení Android kompatibilní s Android Auto?