Telegram byl aktualizován a umožňuje nám vytvořit video jako profil a sdílet soubory až do 2 GB a

Některé platformy jako WhatsAppObsadili jejich privilegovaná postavení Se 400 miliony aktivních uživatelů na Telegramu se neobtěžují přidávat nové funkce na svou platformu, neustále přidávají nové funkce a vylepšují některé z toho, co nám nabízejí.

Telegram vydal novou verzi aplikace, verzi 6.3, novou aktualizaci pro iOS. nám nabízí dvě zajímavé funkce. První nám umožňuje nastavit video jako profilový obrázek a druhý se nachází v maximální velikosti souborů, které chceme sdílet.

Telegram nastavuje maximální velikost sdíleného souboru na 1,5 GB. To bylo před 6 lety. Jednalo se o jednu z hlavních funkcí a také o multiplatformnost, takže se tato aplikace stala nejpoužívanější aplikací mezi uživateli, kteří potřebují růst a potřebu. Sdílejte soubory určité velikosti pohodlně z počítače.

Srovnání s WhatsApp ponechává platformu Facebooku na velmi špatném místě, protože nám umožňuje sdílet pouze soubory všech typů s maximální velikostí 16 MB (2 GB v případě Telegramu od poslední aktualizace). U dokumentu se tato velikost zvětší na 100 MB. Pravděpodobně tohle Pokud nakonec WhatsApp spustí vysoce pověstnou aplikaci pro počítače, rozšířit tento prostor, nebo alespoň byste měli.

Další zajímavou novinkou, kterou nabízí nejnovější aktualizace Telegramu, je, přidat video do našeho profiluje video, které se přehrává, pouze když přistupujeme k profilu. V těchto videích můžeme vybrat rámeček, který chceme zobrazit jako hlavní obrázek našeho profilového videa, a přidat efekty.

Actualidad iPhone má naši skupinu na Telegramu. jsme již 1000 lidí Když už mluvíme o Apple a dalších technologických novinkách obecně. Pokud používáte telegram a ještě nejste součástí naší skupiny, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto odkazu.