Telegram dosahuje verze 4.0 a přidává kompatibilitu s video zprávami a Apple Pay

Telegram se stal pro mnoho uživatelů, zejména pro ty z nás, kteří tráví hodiny před počítačem, díky všestrannosti, kterou nám nabízí, je nezbytnou aplikací pro komunikaci. Je jasné, že WhatsApp je více zaměřen na mobilní komunikaci než na desktopovou komunikaci, stačí si prohlédnout webovou verzi, kterou nám nabízí, aniž by uživatelům nabízel vlastní aplikaci. Kluci v Telegramu nadále přidávají nové funkce, funkce, které se ve většině případů stávají novou obvyklou formou komunikace, stačí vidět odesílání skupin, nálepek, souborů GIF, všech druhů souborů….

Telegram právě aktualizoval svou aplikaci pro mobilní zařízení, dosáhl verze 4.0 a přidal mnoho nových funkcí, které mezi nimi vynikají. video zprávy, video zprávy objevující se v chatu oddělit je od videí odeslaných prostřednictvím aplikace nebo videí, která vytváříme pomocí našich zařízení. Zobrazují se také v plovoucím kruhu, abychom mohli při sledování videa pokračovat v chatování v jakékoli skupině aplikace. Všechna tato videa lze zobrazit na webu telesco.pe/group-nameaniž byste museli být uživatelem aplikace.

Brzy to dovolí i nám placení prostřednictvím robotů, Můžeme tedy zaplatit za domácí objednávku přímo z Telegramu. Až budou roboti připraveni, můžeme Nabíjejte pomocí Apple Pay. Jak vidíme, Telegram se vždy snaží využít všech výhod, které každá platforma nabízí.

Pokud jsme jedním z lidí, kteří místo textu posílají hlasovou schránku, Telegram již přidal novou funkci. nás nebude nutit podržet tlačítko pro odeslání konverzaceale když to stiskneme, musíme přejet prstem nahoru, aby mohlo začít nahrávat a uvolnit tlačítko.

Další skvělou funkcí, kterou nám Telegram nabízí, je rychlý náhled, Rychlý náhled odkazu. Telegram chce zvýšit počet stránek kompatibilních s rychlým zobrazením, a proto zahájil soutěž o 200 000 $, která má pomoci uživatelům nebo webovým stránkám rychle se přizpůsobit.

Telegram Messenger (AppStore Link)

Telegram Messenger

Telegram FZ-LLC

Volný, uvolnit