Telltale’s Game of Thrones je nyní k dispozici pro Android

Game of Thrones obrázek pro Android

Fanoušci uznávaného televizního seriálu Hra o trůny, který dnes vydala HBO, mají štěstí. A jen týden po vydání pro iOS Již je k dispozici na Google Play Nové nepojmenované grafické dobrodružství vyvinuté společností Telltale Games.

Kalifornský vývojář videoher Game of Thrones – výmluvné hry jako tradice, bude sestávat ze šesti částí To bude popisovat dobrodružství House Forresters, ušlechtilé rodiny ze severu Westerosu, vazalské rodiny House Glover a loajální k House Stark, během války pěti králů.

Co se týče dynamiky hry, po řadě předchozích her jako The Walking Dead nebo The Wolf Between Us převezmeme kontrolu nad několika postavami a bude to založeno na mechanikech „vyberte si vlastní dobrodružství“. Rozhodnutí, která učiníme, do jisté míry ovlivní vývoj příběhu..

V technické části je třeba poznamenat, že Telltale je zpět. sázejte na vykreslování stínování cel Ačkoli se tentokrát rozhodli pro ne tak zřejmý styl, dosáhli velmi dobrých výsledků.

Screenshot hry Telltale's Game of Thrones

Zvláštní zmínka si zaslouží pravdu spoléhal na původní herce televizního seriálu, aby poskytli hlas svým postavám; Samozřejmě detail, který bude sloužit k potěšení obdivovaných a nejvěrnějších ságy.

První epizoda hry o trůny „Ice Iron“, Cena 3,98 EUR a vyžaduje Android 2.3.3 nebo vyšší. Nakonec, jak je uvedeno v jeho popisu na Google Play, se doporučuje, abychom měli dvoujádrové zařízení 1,2 GHz s 1 GB RAM a jeden z následujících GPU, abychom jej mohli provozovat bez bolestí hlavy: řada Adreno 300, řada Mali-T600, PowerVR SGX544 nebo Nvidia Tegra 4.

Google Play | hra o trůny