Témata na Twitteru: co to je a jak to funguje?

Témata přicházejí na Twitter a nejde o nic jiného než o ještě větší připojení uživatele k tématům, která nás zajímají. Aktuálně jsou Témata pouze v angličtině, není však vyloučeno, že se Témata v příštích týdnech objeví i v jiných jazycích, například ve španělštině.

Jinými slovy, motivy jsou relevantní informace, které Twitter ví, že nás zajímají, a umístí je na talíř. Kromě toho od této chvíle budeme moci sledovat nejen lidi, ale také témata a budeme si vždy rychle, přímo a svobodně vědomi toho, co se ve světě děje.

Jak vymazat historii vyhledávání na Twitteru

S touto novou aktualizací Doporučené tweety pro každé témastejně jako události a také lidé a oznámení související s tímto tématem zájmu.

Twitter navrhne témata ke sledování, to jsou krmení časová osa a výsledky hledání.

Twitter Themes přicházejí na Android a iOS

Dost aktualizujte aplikaci na nejnovější verzia v boční nabídce se objeví možnost Motivy:

Twitter zajišťuje, že v nadcházejících měsících přidá témata, ale nyní jich je kolem 300. Jak jsme řekli několik odstavců výše, vše je v angličtině.

Abychom mohli sledovat tato témata, musíme počkat, až nám je Twitter doporučí na základě našich zájmů a vyhledávání, nebo pokud nějaké najdeme, zavolejte jim a objeví se. Když to vezmeme před sebe, Klikněte na „Sledovat“ jako by to byl normální a běžný profil a od té doby o tom vše získáme.

Visual - Témata na Twitteru: co to je a jak to funguje

Všechna tato témata, která sledujeme, naleznete v sekci „Témata“ postranní nabídky našeho profilu na Twitteru. Dále, Témata, která sledujeme, budou přístupná veřejnostiJinými slovy, všichni uživatelé, kteří navštíví náš profil na Twitteru, uvidí, o která témata se zvláště zajímáme.

Zřejmě nová funkce cvrlikání přišel zůstat a to je jeho hlavní funkce Témata usnadnit přístup k informacím.

25 užitečných klávesových zkratek pro Twitter