Počítač

Tento koncept iOS a iPadOS 14 přichází se všemi novinkami, které chceme

Koncept iOS 14

Ačkoli koronavirus ohrožoval uvedení produktu na trh a významné konference vývojářů technologií po celém světě, uživatelé se v příštích měsících nadále těší na novou verzi iOS a iPadOS. A samozřejmě, nemůžeme si pomoct, ale trochu snít o novinkách co chceme v těchto aktualizacích vidět. Proto jsou koncepty, jako jsou ty, které vám dnes přinášíme, dobrým způsobem, jak přinést radost do současnosti.

Návrhář Andrea Copellino sdílel na svém kanálu YouTube nový koncept představit si další verzi operačních systémů Apple mobilní telefony. V tomto případě by podle pověstí mohly iOS 14 a iPadOS 14 představovat podobný krok jako v případě iOS 12, verze věnované zlepšení výkonu systému. V tomto videu však můžeme vidět některé novinky, které by nebylo špatné vidět v úvodních poznámkách společnosti Apple.

Některé důležité změny mohou být příklady jako Vznik stále zapnutého displeje pro iPhoneNěco, co je již k dispozici na Apple Watch Series 5 a může se dostat k telefonu stejně jako v minulosti Haptic Engine a Force Touch. Očekává se také očekávání komplikací Apple Watch, které vám umožní dokončit stávající domovskou obrazovku bez spoléhání se na widgety.

Na druhou stranu, pokud jde o iPad, je to konečně schopnost vytvářet více uživatelůMožnost, která u produktů, jako je Apple TV, netrvá příliš dlouho, ale nedokončí přistání na mobilních zařízeních Apple. Kromě toho by Siri změnila svůj vzhled, například snížila stopu rozhraní příchozích hovorů na iPhone.

Mohlo by vás zajímat | Měl by být pneumorfismus základem designu iOS 14?

Samozřejmě, většina inovací, které tento designér začlenil do svého konceptu, je skutečně lákavá a všechny patří do dlouhého seznamu požadavků, které uživatelé na Apple mají. Jak jsme však zmínili na začátku, iOS 14 aktualizace zásadních změn nebudeI když na nás tedy mohou čekat překvapení, je nepravděpodobné, že všechna naše přání budou splněna najednou.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK