Test Xiaomi Redmi Note 7 nakloní a pozastaví test…

Test Xiaomi Redmi Note 7 nakloní a pozastaví test…

Xiaomi Redmi Note 7 má některé funkce infarktu, ale jedna věc, kterou víme, je, že bychom se jimi neměli řídit. Je třeba vzít v úvahu i další součásti, například trvanlivost. Dnes tento mobilní telefon prošel odpovídajícím testem odolnosti… AND Nedopadlo to moc dobře.

Řekněme, že se ohnete a nemáte “Dobrá známka” v tomto testu. Přesto je třeba do obsahu vnést mnoho věcí, abyste mohli číst dál.

Ne, Redmi Note 7 neprošel slavným testem odolnosti

Osoba odpovědná za to, že nám přinesl tento test, je dříve známá osoba. JerryRigVše, on je youtuber Ideální pro měření odporu mobilních telefonů, které získáte. První věcí, kterou testuje, je odolnost skleněných panelů. Obrazovka je chráněna sklem Gorilla Glass 5 a to je. Zadní strana je také bezpečná.

vytrvalostní obrazovka redmi note 7

Jediná věc, která může způsobit problémy, je přední reproduktor, který v zásadě není vyroben z kovu, i když je Note 7 dobře utěsněný, protože je odolný proti vodě. a může spadnout po letech. To je něco, co neočekáváme podvozek je vyroben z plastu, ne kov. Necítí se tak prémiově, ale je zcela platný pro mobilní telefon v tomto rozsahu.

Snímač otisků prstů se nevyhne poškrábání a blesk je pokryt sklem Skóre pro Xiaomi. Zatím to nevypadalo špatně, ale… A co vaše zkouška ohybem?

Redmi Note 7 folduje, ale není to snadné

Když Zack poprvé použije sílu na svůj mobilní telefon, je vidět obrovská křivka, ale naštěstí ji mobilní telefon drží. Potřetí obrazovka je rozdělená a zcela nepoužitelná. Nepochybně snížili náklady a mohlo to být mnohem lepší.

To v žádném případě neznamená, že nemůžete doporučit mobilní telefon. Osobně jsem s Mi 5, který se skládal mnohem jednodušší dva roky, a neměl jsem žádné problémy. Pokud chcete koupit, udělejte to, ale musíte být trochu opatrnější.