TestFlight byl aktualizován, aby umožňoval stahování aplikací až 150 MB s datovou rychlostí

TestFlight je platforma, kterou koupil před něco více než dvěma lety, takže vývojářům nabízí nejlepší možnou cestuK betas má přístup každý uživatel před dosažením App Store v jejich nejnovějších verzích.

Apple spustil tuto aplikaci pro iOS po zakoupení, což je aplikace, která se postupně aktualizuje, aby se přizpůsobila potřebám vývojářů i uživatelů. Změny v obchodě Apple App Store V posledních letech. Přátelé z Cupertino spustili novou aktualizaci této aplikace s různými novinkami, které vám řekneme níže.

První inovace, kterou jsme našli ve verzi 2.0.1 TestFlight, Stáhněte si aplikace do 150 MB přímo z našeho zařízení pomocí datové rychlosti mobilní telefony. Od vydání iOS 11 nám App Store také dal tuto možnost, takže v současné době jsou obě platformy na stejné úrovni. Předchozí verze TestFlight omezila stahování beta aplikací na 100 MB. Pokud aplikace zabírá více než 150 MB, nebudeme ji moci stáhnout přes datový tok, což nás donutí uchýlit se k Wi-Fi připojení.

Další aktualizace nabízená nejnovější aktualizací TestFlight, da invertovat barvy pro všechny lidi se zrakovými problémy. Nejnovější novinkou je nyní funkce 3D Touch, která nám ukazuje novou možnost nazvanou „Co otestovat“, která přidává to, co nám aplikace již nabízí: Použít kód a Aktualizovat vše. TestFlight je zdarma ke stažení a abychom byli součástí beta programu aplikací nebo her, musíme kontaktovat vývojáře, aby nás zahrnul.

TestFlight (AppStore Link)

Zkušební let

Apple Distribution International

Volný, uvolnit