Testovací let & iTunes Connect aktualizován o vylepšení pro vývojáře a beta testery

Vývojáři vždy byli podstatnou součástí ekosystému Apple a bez ní by mobilní platforma iOS nebyla tím, čím je dnes. Apple byl vždy velký sám se sebou, zejména Tim Cook Komunita vývojářů, kteří každý den sázejí na mobilní platformu společnosti Apple. Cupertino děti nadále každý rok rozvíjejí příležitosti a svobody, které této komunitě nabízejí. Ve skutečnosti Apple za poslední tři roky umožnil přístup k částem systému, které by si nikdy předtím nebylo možné představit, a budeme se muset i nadále uchýlit k útěku z vězení, útěku z vězení, který byl komunitou poněkud opomíjen.

Před několika dny společnost Apple vydala novou aktualizaci své aplikace TestFlight, což je aplikace, kde vývojáři mohou své aplikace zpřístupnit malé skupině uživatelů v beta fázi. V průběhu let Apple přidal nové funkce, funkce, které beta testeři oceňují. Ale nejen my, vývojáři. Tato nejnovější aktualizace rozšiřuje možnosti vývojářů. Nabídněte beta testerům dvě různé verze, aby vývojáři mohli vidět, jak komunita reaguje na základě inovací.

Další významná změna TestFlight a iTunes Connect z nejnovější aktualizace, prodloužení počtu dnů Uživatelé mohou využívat výhody beta verzí, které trvají 60 až 90 dní, což dává beta testerům více času na testování aplikací na jejich zařízeních.

Nakonec Apple změnil způsob, jakým uživatelé pokračují ve stahování betas, protože když se konečná verze dostane do App Store, beta testeři již nemohou betas stahovat znovu nových aktualizací aplikací, na které se vývojáři pomocí tohoto programu zaměřují.