nokia 9 pureview ilk izlenimler

Testovali jsme telefon Nokia 9 Pureview, smartphone s 5 fotoaparáty!

nokia 9 pureview první dojmy

Nokia 9 PureView, jeden z nejzajímavějších mobilních telefonů Pravdou roku je, že má velmi speciální design. Tento smartphone nemá více nebo méně 5 zadních kamer a je jednou z nejnápadnějších funkcí.

Proč je jich tolik? Nokia nechce být zapomenuta a rozhodla se vybrat jeden z nejlepších fotoaparátů na trhu. Naštěstí to dnes ukážeme první dojmy vědět více podrobností.

kamery 9 pureview nokia

Testovali jsme Nokii 9 Pureview, špičkovou „bolest“

Tento mobilní telefon má velmi zvláštní design, zejména na zadní straně. Nemá moc podobnost s předchůdcem. Jak vidíme, existuje zmenšené snímky Po stranách a v horní části obrazovky nejsou žádné zářezy.

Vidíme zezadu 7 středových kruhů, 5 senzorů fotoaparátu a další dva jsou LED blesk a laserové ostření. Má také modré tónované sklo, díky kterému vypadá díky „kovovému“ efektu opravdu skvěle.

vlastnosti

Nokia 9 PureView

Rozměry a hmotnost 155 x 75 x 8 milimetrů. 172 gramů.
obrazovka 5,99 palce POLED 2K QHD.
Procesor Qualcomm Snapdragon 845 S grafem Adreno 630.
Úložiště dat 6 GB.
Úložný prostor 128 GB.
Zadní kamera 5 kamer s 12 MP RGB f / 1,8 + 12 MP RGB f / 1,8 + 12 MP BN f / 1,8 + 12 MP BN f / 1,8 + 12 MP BN f / 1,8.
Přední kamera 20 MP.
Konektivita a doplňky Dual SIM 4G, WiFi 5, Bluetooth 5.0, GPS, NFC, ANT + a USB typu C.
baterie Rychlé nabíjení 3320 mAh.
OS Android 9.0 Pie.

5 kamer, skvělá volba, ale pouze pro profesionály!

nokia 9 pureview vzadu

Působivých 5 senzorů, které tyto kamery dokáží Přidejte celkovou kvalitu až 60 MP. Je úžasné pořizovat profesionální fotografie v jakékoli situaci, protože má velmi propracované algoritmy pro zvýšení ostrosti ve dne i v noci.

Tyto senzory jsou také zodpovědné za dosažení vyšší citlivosti při zaostření a rozmazání. Můžete zachytit hloubku povrchů a přizpůsobit fotoaparát fotografiím pořízeným z velkých vzdáleností. Jedna věc, která upoutá naši pozornost, je jeho kvalita videaZatímco záznam perfektně reaguje na rychlé a pomalé pohyby.

Nejzajímavější na tom je bezpochyby to, že nám umožňuje po pořízení fotografie upravit mnoho parametrů. Toto je kamera určen pro milovníky fotografiea ne pro ty, kteří se nechtějí komplikovat, protože nedostanou mnohem víc.

Přední fotoaparát pro ty nejlepší selfie

nokia 9 pureview pohled kamery

Přední kamera je také velmi dobrá Má 20 MP. To je víc než dost na to, abyste získali ty nejlepší selfie, které by mnohé šokovaly na sociálních sítích.

Dobrý výkon a síla

Nokia 9 Pureview Power

Nokia 9 PureView, smartphone s dobrým výkonem, Qualcomm Snapdragon 845 a 6 GB RAM. Hladce můžete spustit prakticky jakoukoli aplikaci a hru. I když to není nejlepší procesor na trhu, je to stále skvělá volba pro mnoho uživatelů.

Stojí za to?

Zatímco Nokia 9 PureView má jeden z nejlepších fotoaparátů současnosti, očekávali jsme, že přichází s nejvýkonnějším špičkovým procesorem, který ztěžuje konkurenceschopnost. Qualcomm Snapdragon 855. To se ale nestalo, navíc je baterie ve srovnání s ostatními mobilními telefony v jeho dosahu velmi spravedlivá. Věříme, že to nebude mobilní telefon, který zvedne Nokii z její současné pozice na trhu.

Koupili byste si Nokia 9 PureView?