The New York Times oznamuje svůj odchod z Apple News

Apple News

Apple News, zpravodajská služba, kterou společnost Apple zahájila před několika lety a stále je mimo USA málo přítomná, byla tvrdě zasažena jedním z nejdůležitějších novin ve Spojených státech, New York Times. začít dnes, přestanou na této platformě prezentovat své články.

The New York Times podepsal, že stažení Apple News bylo založeno na skutečnosti, že „to není v souladu se strategií přímého kontaktu s platícími čtenáři“. Šíření ve Španělsku ve Spojených státech v roce 2020, hlavní způsob platby na několik let.

Články v Apple News v New York Times již dnes nejsou k dispozici. Toto prostředí Tato nová sázka od společnosti Apple “Dalo vám to velmi málo při přímém jednání se čtenáři a malou kontrolu nad obchodem.”

Jedna z hlavních stížností mnoha médií ohledně Apple News, lze číst přímo v aplikaci aniž byste museli přistupovat na webové stránky médií. CO New York Times, Meredith Kopit v memorandu uvedla, že svým zaměstnancům oznámili toto rozhodnutí: „Podstatou zdravého modelu mezi dobou a platformami je, že jde o přímý způsob, jak dostat čtenáře zpět k nám. prostředí, kde řídíme prezentaci, vztahy s našimi zákazníky, povahu obchodních pravidel… “

Další běžnou stížností na tato vozidla je, Správa údajů o předplatitelích společností AppleVzhledem k tomu, že společnost Apple neposkytuje vydavatelům žádné informace, platí jim pouze poplatek odečtením odpovídajících obvyklých 30%. Společnost Apple naopak uznává, že tato média čtenářům nabízejí pouze několik vybraných novinek a bude i nadále usilovat o kompenzaci tohoto stažení médií, přičemž tradičně důvěřuje uživatelům v dodržování závazku společnosti Apple News vůči mediálnímu podnikání.

Kromě odhlášení z Apple News, zrušeno také předplatné Apple News +Služba předplatného časopisů Apple. Jelikož jeden z nejúspěšnějších světových vlastníků má vlastní možnost předplatného, ​​Times této platformě nikdy nebyl příliš nakloněn, takže sázka společnosti Apple by mohla znamenat pouze zvýšení počtu předplatitelů, což se zjevně nikdy nestalo.

The New York Times Má 6 milionů předplatitelů měsíčněpočet předplatitelů se každým rokem zvyšuje. Nyní zbývá zjistit, zda média, i když neochotně, nadále sázejí na Apple News, nebo zda se jedná o první z mnoha médií, která váhala s pokračováním nebo opuštěním zpravodajské platformy Apple.