The Walking Dead: Road to Survival pro iOS, Hra Roberta Kirkmana

The Walking Dead: Road to Survival pro iOS, Hra Roberta Kirkmana

Robert Kirkman, populární tvůrce „The Walking Dead vesmíru“, vstoupil do App Store (ačkoli již spolupracoval s jinými společnostmi, jako je Telltale Games) a vydal vlastní hru pro iOS. Jmenuje se The Walking Dead: Road To Survival a je k dispozici pro iPhone a iPad. Tento titul přichází několik dní po vydání oficiálního traileru další velmi očekávané hry The Walking Dead: Země nikoho.

Autor Robert Kirkman pověřil hru Scopely, nemusí mít skandální grafiku ani skvělou hratelnost, ale hra ano. hlavní postavy komiksu a nabízí opravdu dobře zpracovaný scénář.

Vypadá to, že Telltale a Skybound se spojili, aby vyvinuli Minecraft Story Mode a The Walking Dead: Michonne, zatímco Robert Kirkman nechtěl ztrácet čas a dal nám hra zdarma Akční RPG vysoce doporučeno.

The Walking Dead: Road to Survival je opravdová komiksová hra

Road To Survival je RPG založené na nový větvící se příběh Autori The Walking Dead Jay Bonansinga a Robert Kirkman. Ve hře budeme mít příležitost hrát s Rickem, Michonne, Glennem a dalšími legendárními postavami z televizních seriálů a komiksů a setkáme se s nepřáteli jako The Governor.

The Walking Dead Road to Survival

Hlavním účelem této hry pro iOS je shromažďovat zdroje a materiály stavbou budov a čekáním na získání materiálů, které nám pomohou posílit naši základnu (nebo urychlit proces). Velmi podobný styl jako Clash of Clans.

Ale můžeme jít do The Walking Dead: Road To Survival odemkněte nové postavy při boji s demonstranty (a proti lidem) střídající se v boji za záchranu přeživších.

The Walking Dead Road to Survival

To vše pod nádhernou scénou našich oblíbených postav z The Walking Dead a Kreslený komiksový design s bublinami Některé krátké animované scény, jako by to byly příběhy a proložené.

Aha! A zapomněl jsem … Cesta přežití pro iOS nám také pomohla Rozhodování s přímými důsledky o hře. Není to v pohodě?

The Walking Dead: The Road to Survival

Hrajeme to už dlouho a velmi se nám to líbilo, protože je to bezplatná hra pro iPad a iPhone. Nyní je řada na vás, už jste to zkusili? Můžete si jej stáhnout z níže uvedeného tlačítka:

Co si myslíte o novém The Walking Dead: Survival Path? Jaká je vaše oblíbená hra s tematikou zombie nebo přežití pro iPhone nebo iPad?