Thermaltake A500 získává ocenění Good Design 2019

Před nějakou dobou jsme konkrétně hovořili o počítačové skříni od Thermaltake. Thermaltake A500. V dnešní době jsme si mohli užít krásu linií této krabičky … a zdá se, že nejsme jediní, kdo milují její design od té doby, co jsme zjistili, že za něj dnes dostali cenu.

ThermaltakeJe jednou z předních značek ve vývoji různých komponent pro PC. Něco, čemu se často říká DIY pro PC. Tato společnost vyvíjí různá chladicí řešení (od ventilátorů po kapalné chladicí systémy), ale vyvíjí také paměti nebo šasi, jaké jsou dnes nebo jaké jsou nyní skříně pro PC.

Mluvíme o něm dnes, protože právě vyhrál Cenu za dobrý design 2019. Cena za dobrý design 2019. Produkt katalogu, který má tento rozdíl, Podvozek Midalt z tvrzeného skla Thermaltake A500 Edition Mid Tower Bylo vybráno z 4772 dalších zařízení.

Je normální, že Thermaltake je nadšený z vítězství v soutěži Good Design Award 2019 a nepochybujeme o tom, že budou i v budoucnu vyvíjet zařízení, kde jsou funkčnost, kvalita i design špičkové.

Vydání z tvrzeného skla Thermaltake A500 z hliníku

Věžové šasi Thermaltake A500 Aluminium Tempered Glass Edition má pěkný stylový hliníkový přední panel, dva 4mm panely z tvrzeného skla, dva předinstalované 120mm přední ventilátory a 120mm zadní ventilátor. Tato konfigurace ventilátoru zajišťuje optimální větrání, které pomáhá snižovat provozní teplotu různých komponent instalovaných v systému.

Tato střední věž má integrovaný kryt napájení pro čistou a snadnou správu kabelů a je také kompatibilní se standardní základní deskou ATX. Thermaltake A500 Aluminium TG Určeno pro ty, kteří hledají pouzdro s výjimečným tepelným výkonem doplněné o čisté a jednoduché pouzdro.

Doufáme, že vám brzy můžeme poskytnout hloubkovou analýzu.

Oficiální webové stránky

Zdravím z hloubky bytů.

Table of Contents