Thermaltake A700 Aluminium Tempered Glass Edition Full Tower, nové pouzdro pro PC, které se připojuje k rodině řady A.

Novinka dnes ráno na veletrhu Computex 2019 NZXT PC skříněProtože svět PC skříní nenecháváme stranou. Nyní je čas, abychom vám řekli o uvedení nového. Celá věž s hliníkovým tvrzeným sklem Thermaltake A700.

Nový Vydání z tvrzeného skla Thermaltake A700 z hliníku Šasi nebo věž v plné velikosti (odtud Full Tower) se připojuje k rodině šasi řady Thermaltake. Tato nová věž kombinuje dva požadavky, které jsou pro mě velmi důležité při hledání dobrého boxu pro instalaci všech komponent, které tvoří počítač. Výkonem rozumíme eleganci, kterou má.

Thermaltake A700 Aluminium TGThermaltake A700 Aluminium TG

Jak víte, Thermaltake je jednou z těch společností, které se často objevují na našem blogu. Vlastně v poslední době Thermaltake Commander C31 TG. Jedná se o jednu z předních značek v oblasti řešení chlazení pro PC, herní zařízení a paměti. Tato společnost oznámila nejnovějšího člena do rodiny podvozků Thermaltake řady A: Celotělové pouzdro Thermaltake A700 z hliníkového tvrzeného skla.

Tato nová věž Podvozek Midalt z tvrzeného skla Thermaltake A500 Edition Mid Tower. V tomto případě Thermaltake posouvá tento design na další úroveň a Thermaltake A700 Aluminium TG. A700 Aluminium TG je vybaven stylovým hliníkovým předním panelem a je dodáván se dvěma 5mm tvrzenými skleněnými panely, zatímco A500 Aluminium TG má dva 4mm tvrzené skleněné panely.

Řada A je navržena tak, aby měla vestavěný kryt napájecího zdroje pro čistou a snadnou správu kabelů a podporuje formáty ATX i základní desky E-ATX. Pouzdro z tvrzeného hliníku řady A je navrženo pro ty, kteří hledají šasi s výjimečným tepelným výkonem, doplněné čistým a jednoduchým šasi, které nabízí nejnovější pokroky v hardwaru PC včetně nejpokročilejších karet. řešení a grafika chlazení vzduchem / kapalinou.

Zdravím z hloubky bytů.