Hra

Thermaltake uvádí herní myš úrovně 20

Thermaltake uvádí na trh první herní myš úrovně 20, Herní myš Thermaltake úrovně 20 RGB.

Není to poprvé, co mluvíme o herních myších Thermaltakenapříklad před nějakou dobou Thermaltake IRIS RGB. Značku pravděpodobně znáte, protože je jednou z předních společností na trhu periferií pro hry eSports a má velký katalog zařízení včetně ventilátorů, napájecích zdrojů a mechanických klávesnic.

Jak vás komentujeme Thermaltake dnes oznámila uvedení herní myši Level 20, první herní myši řady Thermaltake Gaming, která bude na trhu k dispozici od září.

Herní myš Thermaltake úrovně 20Herní myš Thermaltake úrovně 20

Vlastnosti Thermaltake Herní myš úrovně 20 RGB

JE Herní myš Thermaltake úrovně 20 RGB Jedná se o vysoce výkonnou herní myš. Jeho hlavním rysem je, že je vybaven výkonným optickým senzorem 16 000 DPI a má přepínače OMRON. Odolné přepínače schopné 50 milionů kliknutí za hodinu hraní.

Váš prohlížeč nepodporuje značku videa.

Toto zařízení má univerzální, ergonomický a lehký design. Díky tomu můžeme říci, že herní myš Level 20 se dokonale hodí pro všechny velikosti rukou a styly uchopení pro maximální pohodlí. Uživatelé si budou moci přizpůsobit 8 programovatelných tlačítek podle svého přání a nejlépe tak, aby vyhovovaly jejich hernímu stylu.

Tuto herní myš lze také synchronizovat s ekosystémem zařízení společnosti díky ovládacímu softwaru, který nám umožňuje dosáhnout maximálního přizpůsobení.

Jako dobrá herní myš má RGB LED osvětlovací systém, který můžeme použít různé světelné efekty.

Váš prohlížeč nepodporuje značku videa.

Záruka

JE Herní myš Thermaltake Level 20 RGB Dodává se s dvouletou zárukou a je podporována celosvětovou sítí zákaznických služeb a technické podpory společnosti Thermaltake. Něco, co nám při nákupu tohoto zařízení vždy dává jistotu.

Herní myš Thermaltake úrovně 20Herní myš Thermaltake úrovně 20
Herní myš Thermaltake úrovně 20Herní myš Thermaltake úrovně 20

Dostupnost a cena Herní myš Thermaltake úrovně 20 RGB

Pokud jde o dostupnost nové herní myši Thermaltake Tell Me It bude vydána brzy v září prostřednictvím sítě distributorů a maloobchodníků společnosti Thermaltake, takže máte jen pár dní na to, abyste ji mohli začít vidět ve specializovaných obchodech.

Co se týče cen herních myší Herní myš Thermaltake úrovně 20 RGB, zatím není k dispozici na webových stránkách Thermaltake, ale společnost obvykle nespustí taková zařízení za vysokou cenu. Očekáváme, že stejná cena bude mezi 30 a 50 eury. Pokusíme se vám co nejdříve poskytnout přesné číslo.

Herní myš Thermaltake úrovně 20Herní myš Thermaltake úrovně 20

Zdroj: Thermaltake

Zdravím z hloubky bytů.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK