TikTok zahajuje vánoční výzvy a filtry: sobi, elfové, mudrci a vánoční koledy

Tik tak stále velmi populární mezi mladými uživateli a Noel zavádí sadu filtrů pro videaKromě výzev jsou krátká hudební videa výzvou i pro komunitu aplikací.

Snad nejpozoruhodnější jsou obličejové filtry, které poskytují zábavu, i když jsou méně složité než jiné sociální sítě. Máme filtry sobzvědavý taneční elfsněhulák Ježíšek a můžeme dokonce vypadat takto Moudří muži.

Je pozitivní, že TikTok odráží tradice mimo Anglosasky a tento filtr tří králů Vyberte si mezi Melchorem, Gasparem a BaltasaremI když to druhé nezbarví naše tváře černě, aby nedošlo k debatě.

Kromě nahrávání videí na samotný TikTok je aplikace integrována s WhatsApp, Instagram nebo umožňuje její stažení do mobilního zařízení, abychom mohli obsah sdílet soukromě.

Vidíte-li popularitu Disneyho princezního filtru na Instagramu, tato strategie TikTok vám pomůže rozšířit vaši uživatelskou základnu a propagovat se.

Podstatná součást TikToku je údajně „Výzvy“, řada virálních výzevspočívá v nahrávání videí konkrétního tématu nebo splnění určitých podmínek.

Uvidíme to celkem do Vánoc 6 obtíží Pomocí příslušného hashtagu jsme se zúčastnili:

#Christmas Return, #LatinaChristmas, #Christmas Effects, #TikTok Songs, #Christmas Traditions, and #Christmas Hangover

Samozřejmě oficiální výzvy iniciované TikTokem jednoduché provedení a hudební charaktervyhnout se nebezpečným nebo kontroverzním obtížím, které uživatelé někdy vytvářejí.

V zásadě v hudební aplikaci nemohou chybět vánoční koledy a od TikToku, klasických melodií po populární Mariah Carey „All I Want is You for Christmas“, ve videích těchto dat hodně chybí.

Tato sociální síť stále roste, ale prozatím se nestala populární mimo adolescenty. Shromáždili jsme 20 uživatelů TikToku, kteří sledovali účty zaměřené na hudbu, tanec nebo humor, a téměř všichni jsou velmi mladí.

jestli chceš Oslavte Vánoce jedinečným způsobems těmito Filtry TikTok Je z čeho vybírat a pokud chcete, můžete video nahrát na jinou platformu.

30 frází k oslavě Vánoc na Instagramu

Co si myslíte o vánočním obsahu na TikToku? Myslíte si, že bude úspěšný, nebo přiláká jeho konkurence více uživatelů?