Tinder zvyšuje své příjmy díky svým prémiovým službám

Seznamovací aplikace Tinder zaznamenala obrovský skok v žebříčku příjmů díky zahrnutí nových prémiových služeb. Zdá se, jako Zdá se, že Tinder Plus, nová placená verze této aplikace s prémiovými službami, se vyplatí. Podle vyjádření mateřské společnosti IAC během prezentace čtvrtletních příjmů.

Tinder Plus nedávno vstoupil do App Store a nabízí řadu prémiových placených služeb. Původně distribuováno pouze pro uživatele ve Spojených státech poté expandovat do dalších zemí. Společnost říká, že jsou velmi spokojeni s mírou penetrace Tinder.

troud-plus-zvýšit-příjem-5

Dále, IAC uvedl, že Tinder dosáhl své současné úrovně penetrace rychleji než OkCupid.. Na druhou stranu komentují, že míra obnovy Tinder je vyšší než u všech ostatních produktů.

Nenechte si ujít: Kupte si troud, seznamovací aplikaci, aplikaci pro dočasné zasílání zpráv Tappy

Tinder stoupá v žebříčku výnosů z obchodu s aplikacemi

Nová data od analytické firmy App Store App Annie ukazují obrovský nárůst grafiky po vydání předplatitelské služby Tinder Plus. Takže viděli jak Aplikace vzrostla o 6 bodů v žebříčku výnosů na Google Play a vzrostla z 969 na 26 na iOS.opravdu neuvěřitelný skok.

tinder-plus-boosts-income-2

Tinder se 2. března vyšplhal na 26. místo v žebříčku placených aplikací v App Store.je den vydání předplacené služby s plně prémiovými službami. Tinder Plus byl pro aplikaci obrovskou podporou a poté se zařadil mezi 100 nejlepších celkových výnosů pro iOS.

Na druhou stranu je třeba říci, že Před spuštěním Tinder Plus se vyšplhal na 14. místo v divizi životního stylu a poté zůstal po celý měsíc jedničkou.. K dnešnímu dni je Tinder stále velmi populární, číslo jedna v oblasti životního stylu a číslo 43 na celém světě v iOS App Store; 1. místo v oblasti životního stylu a # 89 na celém světě na Google Play.

Tinder by v roce 2015 mohl vydělat několik milionů dolarů

Tinder Plus, Seznamovací aplikace je první krok k získání příjmu prostřednictvím členství pro bezplatnou službu předem. Proto se rozhodli omezit některé funkce a přidat prémiové služby, které musíte zaplatit.

ráčna-plus-rostoucí-příjem-4

Společnost vytvořila model příjmů pro Tinder Plus s cenovým rozpětím od 10 $ za měsíc. A je třeba říci, že tato změna se vůbec nepokazila, navíc IAC je velmi optimistický a věří, že by Tinder mohl za celý rok 2015 generovat tržby ve výši 75 milionů USD.Analytik společnosti Barclays Chris Merwin věří, že to bude stát mezi 10 a 12 miliony dolarů.

Nakonec poukazují na TechCrunch: Credit Suisse věří, že Tinder Plus již překročil 100 000 předplatitelů, zatímco Morgan Stanley již odhaduje 297 000 uživatelů. Lidé využívající prémiové služby.