Tipy pro bezplatné jízdy na Uberu

Když vezmeme v úvahu nejznámější aplikace v poslední době, nemáme téměř žádné pochybnosti o tom, že Uber je jednou z nejdůležitějších aplikací na světě, což je systém pro mobilní zařízení, který nám umožňuje cestovat za nejlepší možnou cenu, a to i bez nutnosti. zavolat nebo počkat na taxi. Upřímně řečeno, v tomto smyslu jejich Stále více lidí, kteří používají Uber, a proto pochybuje, že se stále více uživatelů snaží vyčistit o operaci.

Uber Je již k dispozici v mnoha zemích světa, což se stalo aplikací používanou miliony lidí každý den, protože nám umožňuje cestovat zcela zdarma bez ohledu na typ trasy, kterou chceme podniknout. V každém případě je jasné, že každý bude chtít ušetřit co nejvíce peněz, a proto Není divu, že se často objevují otázky ohledně nejlepších tipů na bezplatné cestování po Uberu..

V tomto konkrétním případě musíme říci, že tato aplikace je k dispozici pro platformy Android a také pro operační systémy iOS společnosti Apple, které spoléhají na systém GPS, aby nám sdělily, které auto je nejblíže našemu umístění. Triky, jak ušetřit peníze na vašich cestách. Pokud chcete znát podrobnosti o každém z těchto triků, musíte pouze pokračovat v čtení článku.protože je podrobně analyzujeme, abyste je mohli objevit.

Zdarma jízda Uber

Než se dostaneme do podrobností, Zvláště musíme říci, že existují dva typy automobilů UberTo tedy není malý detail, když chceme vědět, kterému zavolat. UberX jsou auta, která jsou mnohem levnější než UberXL, až pro čtyři cestující s většími vozy, s maximální kapacitou šesti osob, což vám umožní cestovat ve větších skupinách s více penězi. Uber Access je konečně volbou pro lidi s problémy s mobilitou.

Než vás naučíme triky, jak si užít cestování zdarma na Uberu, musíte si stáhnout oficiální aplikaci nebo ji nechat aktualizovat. Je to tak jednoduché jako zadání odkazu z obchodu Google Play. Pokud jste se právě zaregistrovali do systému, doporučujeme vám sdílet svůj kód Uber se svými přáteli, abyste mohli jezdit zdarma, ai když ho mají, mohou vám je poslat, aby vás oba zachránili. Chcete-li aktivovat propagační kód Uber, musíme přejít na možnost Promo akce a poté je zadat.

Existují dokonce i některé univerzální kódy, které mohou uživatelé použít. Například v Chile nabízejí kódy MESIASVEGA a MICHELLEINVITA uživatelům až 7 zcela bezplatných jízd.Pokud nepřekročí 7 000 pesos. Samozřejmě, měli byste vědět, že pokaždé, když chcete použít kód k bezplatnému cestování po Uberu, musíte vytvořit jiného uživatele, protože kódy jsou zrušeny poté, co je použijeme. Vždy mějte na paměti tento detail.

Některé dotazy uživatelů, které chceme v tomto článku vyřešit, se týkají:: kódy uber pro staré uživatele, propagační akce uber pro staré uživatele, bezplatné kódy uber, 2017 kódy uber pro staré uživatele, kódy uber pro staré uživatele, kódy uber pro registrované uživatele, kódy uber pro staré uživatele, bezplatné jízdy na uber, například získejte zdarma uber, zdarma uber kódy nebo uber podvádí. Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte nám o tom zanechat komentář.

Už jste některý z těchto triků použili k jeho bezplatnému použití na Uberu?