Tipy pro Moto X Style: 5 tipů, které možná neznáte

Moto X Style poskytuje vysoký výkon za střední cenu. Jak dobrý je ale skvělý telefon, když z něj nemůžete vytěžit maximum? K tomu jsme dali dohromady pět nejzajímavějších triků tohoto telefonu.

1. Zapněte kameru pohybem zápěstí

Uchopte telefon dobře a otočením zápěstí dvakrát otevřete kameru. Tuto funkci můžete aktivovat přístupem k levému kolu v aplikaci fotoaparátu.

otočit obrazovku w782

Když je obrazovka vypnutá, ke kameře lze přistupovat jednoduchým otočením zápěstí. / © ANDROIDPIT

2. Nastavte požadovanou barvu obrazovky

Někteří lidé mají rádi přesycení, zatímco jiní dávají přednost věrnému zobrazení barev. Toto je osobní volba, ale ať je vaše jakékoli, můžete ji definovat zde: Nastavení> Displej> Barevný režim.

3. Aktivujte přehlednou obrazovku

Věděli jste, že Motorola má nastavení, které udržuje telefon vzhůru, když se díváte? Funguje to, i když to funguje za určitých podmínek. Zkuste jít do Nastavení> Displej> Pozorný displej a aktivujte jej.

4. Ovládejte telefon gesty

Aplikace Moto, která je předinstalována s Moto X Style, je jednou z nejužitečnějších aplikací v telefonu. Tímto způsobem je možné například zapnout baterku dvojitým zatřesením telefonem nebo jednoduše zapnout obrazovku natažením zařízení. Chcete-li zobrazit všechny možnosti, jednoduše zadejte aplikaci z nabídky.

Je možné otevřít různé aplikace v závislosti na pohybu. / © ANDROIDPIT

5. Udělejte z telefonu svého osobního asistenta

Moto Assist je chytrá funkce, která vám pomůže v určitých situacích. Můžete například automaticky ztlumit telefon, když vstoupíte do kanceláře, nebo povolit hovory, pouze když nespíte. Sekce „Assist“ v Moto umožňuje tyto a mnoho dalších možností.

moto application assistant esp

Moto Assist umožňuje velké množství různých profilů v závislosti na kontextu. / © ANDROIDPIT

Co se vám na vašem Moto X Style líbí nejvíce? Napište do komentáře.