to bude RPG mobilní ságy

Nedávno jsme na mobilních platformách dostávali spoustu novinek Pokémonů. Minulý týden jsme vám řekli, že Pokémon Rumble Rush je již k dispozici ke stažení z obchodu Play a dnes Pokémon Go bude mít novou funkci, která nám umožní postupovat ve hře, zatímco spíme. Viděli jsme také, jak to bylo dnes oznámeno nová mobilní hra této skvělé ságy: Pokémon Masters.

O této nové hře The Pokémon Company zatím není známo mnoho podrobností, ale pravdou je, že ve videohrách, které vydali, můžeme vidět několik detailů, díky nimž jsme trochu porozuměli trase Že tato hra bude srovnávána s jinými hrami vydanými stejnou společností.

Pokémon Masters budou, jak všichni víme

Od uvedení první hry Pokémon na mobil jsme očekávali podobný zážitek jako v konzolových hrách, ale zatím nám žádná z nich nepřinesla příběh ani zábavu, kterou máme v „běžných“ hrách. epické. Pokémon Masters mohou být výjimkou a z toho, co jsme viděli ve videu, Typ RPG bude obsahovat tahové bojeje něco, co nám připomíná bitvy původních her Pokémon.

Také jsme viděli, že se hra bude hrát ve vertikálním formátu, pravděpodobně proto, abychom ji mohli pohodlně hrát jednou rukou, například když jsme ve veřejné dopravě. Na fotografiích Viděli jsme, jak byly přineseny některé z nejlegendárnějších postav franšízyStejně jako Blue, Cynthia, Misty nebo Brock bude mít jejich tým Pokémony, který je bude doprovázet ve hrách.

O této hře toho víme málo, ale alespoň víme, že bude mít dobrou grafiku, budou zde nějaké speciální útoky (něco podobného jako Pokémon Sun a Moonovy pohyby Z) a nějaký příběh, takže budeme interagovat. s různými znaky. Nyní musíme vědět, jestli dokážeme chytit náš vlastní tým Pokémonů., i když jsme některé z videí viděli až do šesté generace, bude hra zdarma nebo placená, nebo jaké budou Pokémony ve hře. Pokud vidíme, dorazí ve druhé polovině roku 2019. Jak se dozvídáme nové podrobnosti o Pokémon Masters, přineseme vám je jako obvykle vždy tady na Pro Android.