To je vše, co aktualizace PUBG 0.16.0 přinese …

PUBG Mobile 016

PUBG Mobile, možná nejlepší hra Battle Royale současnosti, se i nadále bezesporu řadí mezi žebříčky stahování po celém světě. Proto se jeho vývojáři nikdy neunavují vylepšovat vkus všech svých fanoušků. A nyní spusťte Aktualizace PUBG Mobile 0.16.0, a tady vám říkáme vše, co vám přinese. Nenechte si ujít tento příspěvek.

Co přichází s aktualizací PUBG Mobile 0.16.0?

PUBG Mobile vždy pracuje nové funkce, mody a další aspekty díky čemuž je hra mnohem zábavnější a zároveň zábavnější. Každá nová aktualizace proto přináší vylepšení a další doplňky. A v tomto případě nová aktualizace přinese:

Sníh na Erangelu

Zima se blíží nejen ve vašem městě, také v PUBG Mobile. Erangelská mapa však nebude vůbec pokryta sněhem, ale spíše horskými oblastmi, které se nacházejí ve vyšších polohách. Tato zasněžená místa budou mít kořist 3. úrovně spolu s exotickými zbraněmi a další kořistí třídy S.

Nicméně, šance na nalezení světlice budou docela vysoké na těchto místech. Můžete také najít snowboard pro jízdu ve sněhu, lana a postroje pro cestu do zasněžených hor v případě, že nemůžete najít vozidlo. Podobně jako Halloweenský mod, který jsme viděli dříve, bude tento mód náhodný a nebude možné jej přehrát ručně.

New Rage Gear mod

Hardware PUBG Mobile Rage

V tomto novém herním režimu budete soutěžit se svými soupeři v derby stylu. Vy i soupeřící týmy budete mít Můžete si vybrat ze 3 vozidel: Dacia, Buggy a UAZ, Spolu se 3 zbraněmi vybavit tato vozidla: RPG, granátomet MGL a kulomet M249 LMG.

Mapa režimu Rage Gear bude také závodem smrti se 6 hráči v každém týmu, takže 6 proti 6 zápasům pro 12 osob. První tým, který získá požadované skóre před termínem, bude vítězem.

Perspektivní změna

PUBG klíč

Samozřejmě jste chtěli přejít na FPP, zatímco budete stříkat vše, co vám stojí v cestě, s M416, nebo přepínat z FPP na TPP na cestách. Nyní je to možné nové tlačítko pro změnu perspektivy. S novou aktualizací bude malé tlačítko, které můžete umístit kamkoli na obrazovku podle svého pohodlí a změnit svou perspektivu během hry.

Ale, stále trochu matoucí a neověřené Zda toto tlačítko najdete v klasických hrách nebo jen na tréninkových hřištích. Jisté však je, že to bude vynikající doplněk.

Nyní se můžete léčit na cestách

PUBG Mobile léčí na cestách

To bude docela užitečná funkce pro všechny hráče, pokud PUBG Mobile přejde z verze 0.16.0 beta do finální globální verze.

V současné době se nemůžete zotavit, když jste v jedoucím autě nebo při chůzi, ale je to zvláště Můžete se snadno zotavit i při běhu. Díky tomu bude hra náročnější a zároveň jednodušší.

Budete moci přemístit tlačítko výrazu

Tlačítko emotikonu je aktuálně připnuté v pravém horním rohu obrazovky a nelze jej přesunout. Ale s aktualizací PUBG Mobile 0.16.0, můžete jej přesunout na obrazovku kamkoli chcete, podle nastavení vašich ovládacích prvků.

Zkopírujte ovládací prvky

Jeden z nejočekávanějších a rozhodně chcete mít, Zkopírujte ovládací prvky TPP do FPP a TDM. To bude konečně možné s aktualizací 0.16.0.

Tlačítko po aktualizaci Zkopírujte nastavení klasického režimu, objeví se v konfiguraci ovládacího prvku, pomocí kterého můžete zkopírovat hlavní konfiguraci do ovládacích prvků FPP a TDM.

Očekávají se všechny tyto funkce bude k dispozici příštího 11. prosince. Proto vás zveme, abyste věnovali pozornost všem novinkám o vaší oblíbené aktualizaci Battle Royale.