Oppo Reno özellikleri ve fiyatı

To jsou vlastnosti Oppo Reno, mobilního telefonu …

Vlastnosti a cena Oppo Reno

Společnost Oppo představila světu dva nové modely své vysoce kvalitní telefonní řady na akci konané v Číně. Není to o ničem jiném než o Oppo Reno a Oppo Reno 10x Zoom Edition. terminály, aby se pokusily vplížit mezi největší na trhu.

Ve skutečnosti je to jediný terminál v nabídce, i když existují dva modely, u nichž jsou rozdíly mezi nimi zcela jasné. Na první pohled lze říci, že Oppo je úspěšné, protože se jedná o mobilní zařízení s mechanismem, který ještě nikdy nebyl viděn (vyskakovací kamera), což je mechanismus, který z něj dělá skutečnou „celou obrazovku“.

Funkce Oppo Reno

funkce

Oppo Reno

Oppo Reno 10x Zoom Edition

Rozměry a hmotnost 156,6 × 74,3 × 9,0 mm. A 185 gramů. 162,0 × 77,2 × 9,3 mm. A 210 gramů.
obrazovka Autor: AMOLED 6,4 palce Full HD +. Poměr 19,5: 9 a sklo Gorilla Glass 6. Autor: AMOLED 6,6 palce Full HD +. Poměr 19,5: 9 a sklo Gorilla Glass 6.
Procesor Qualcomm Snapdragon 710. Qualcomm Snapdragon 855.
Úložiště dat 6 GB / 8 GB. 6 GB / 8 GB.
Úložný prostor 128 GB / 256 GB. 64, 128 nebo 256 GB
Zadní kamera Dvoulůžkový pokoj zadní 48 MP + 5 MP. Trojitý fotoaparát zadní 48 MP + 13 MP + 8 MP.
Přední kamera 16 MP. 16 MP přední fotoaparát.
Spojení Čtečka otisků prstů pod obrazovkou, USB typu C, Dolby Atmos. Čtečka otisků prstů pod obrazovkou, USB typu C, Dolby Atmos.
baterie 3765 mAh s rychlým nabíjením. 4065 mAh s rychlým nabíjením.

Zvláště Tyto dvě verze budou dodávány s operačním systémem ColorOS 6.0 na Android Pie 9.0.. Očekává se, že bude aktualizován na Android 10 o několik měsíců později, ale v tuto chvíli o něm není známo mnoho.

Fotoaparát, který nikdy nebyl viděn

Přední kamera Oppo Reno

Původně jsme našli skleněný design s fotoaparáty na zadní straně ve svislé poloze a vystředěné zakřivenými hranami. Zatím je vše v pořádku, protože nic překvapivého, ale když vidíme přední část mobilního telefonu, všechno se změní. Panel AMOLED pokrývá celou přední stranu a neuvidíte žádné zářezy ani díry.

Oppo se rozhodl přidat vyskakovací kameru, která vyskočí ze zařízení. To se velmi liší od všeho, co bylo dosud vidět na konkurenčních mobilních telefonech. Krátce, přední kamera funguje jako žraločí ploutevjak se zobrazuje, když uživatel potřebuje pořídit selfie nebo videohovor.

Dva velmi výkonní Snapdragons, kteří masivně soutěží

Cena a dostupnost Oppo Reno

Čínská společnost chtěla všem ukázat, že to je vážné, protože do svého zařízení zahrnula kvalitní procesor a nic menšího nepřehlédla. Standardní verze obsahuje Snapdragon 710 a 6 GB nebo 8 GB RAM je kombinace, díky níž je více než výkonný telefon.

Na druhou stranu, Verze „Pro“ integruje Snapdragon 855 se stejným množstvím paměti RAM jako standardní verze. Tento model dává mobilnímu telefonu o něco více energie, ale rozdíl není tak velký, jak by se mohlo zdát.

Přední fotoaparát Shark a 10x zoom na zadní straně

Procesor Oppo Reno

Normální verze Oppo Reno má dva 48 a 5 megapixelové objektivy, což je docela dobré, protože bylo pozorováno, že snímky pořízené tímto modelem budou mít mimořádnou kvalitu. Co je ale zajímavé, je představeno v nové vlajkové lodi Oppo, protože 48, 13 a 8 megapixelové trojité fotoaparáty ve verzi 10x Zoom Edition S 10násobným zvětšením.

Ale hvězda noci Nejúžasnější vyskakovací kamera, jakou jsme kdy viděli. Má design podobný žraločí ploutvi. umožňuje jeho nasazení shora, když jej uživatel potřebuje použít. Přední kamera u obou verzí Oppo Reno je 16 megapixelová a obsahuje LED blesk.

Dostupnost a cena nového Oppo Reno

Oppo Reno
  • 6 GB RAM a 128 GB úložiště: 395 €.
  • 6 GB RAM a 256 GB úložiště: 435 €.
  • 8 GB RAM a 256 GB úložiště: 475 €.
Oppo Reno 10x Zoom Edition
  • 6 GB RAM a 128 GB úložiště: 527 €.
  • 6 GB RAM a 256 GB úložiště: 595 €.
  • 8 GB RAM a 256 GB úložiště: 630 €.

Očekává se to datum spuštění těchto terminálůa plnou cenu všech těchto verzí (převedli jsme dolary na eura) Setkání 24. dubna. V té době budou tyto modely oficiálně vydány zbytku světa.

Zdroj | Androidcentral