To jsou všechny události, které Pokémon Go udělá v lednu.

Rok 2020 je rokem, kdy Pokémon Go představí novou funkci chůze s vašimi oblíbenými Pokémony. To však není vše, s Nianticem plánoval perfektní začátek roku. Různé speciální akce pro Pokémon Go v lednu 2020. Pokud je tedy chcete podrobně poznat, zůstaňte s námi.

Kromě těchto plánovaných akcí Příchod nového Unova Pokémona do Pokémon Go. Bohužel stále nevíme přesně, který z těch šťastných Pokémonů je.

Toto jsou 4 události Pokémon Go, které si můžete užít v lednu 2020.

V lednu 2020 se můžete těšit na čtyři události Pokémon Go. A doporučujeme z Androidphoria udělejte to všechno, protože můžete mít:

  • Tmavé moltres.
  • Lapras se dvěma speciálními pohyby.
  • Stardust, Rare Candy a Unova Stone.
  • Heatran.

Syncroadventure skenování

Simultánní skenování dobrodružství

Syncroaventura Scan speciální událost k otevření vajec, která vás odmění S hvězdným prachem, vzácnými bonbóny nebo dokonce kamenem Unova získáte pokaždé určité množství vajec. Ale to není vše, budete mít i jiné věci.

Syncroaventura Eclosionatón bude k dispozici k prodeji Od čtvrtka 2. ledna 2020 22:00 (SEČ) do čtvrtka 16. ledna 22:00 (SEČ). To vám dá dva týdny, abyste tuto událost využili na maximum.

Heatran: Raid Boss

Heatran se v lednu stane 5hvězdičkovým Raid Bossem. Úterý 7. ledna 2020 22:00 (SEČ) až úterý 4. února 2020 22:00 (SEČ).

Dále, pokud máte štěstí, můžete získat lesklouNavrhujeme tedy, abyste byli připraveni tomu čelit. Existuje také možnost být dokonalým Heatranem, nezapomeňte si to prohlédnout pomocí jedné z těchto IV kalkulaček.

Terénní výzkum v lednu 2020: Lapras

Polní průzkum v Pokémon Go je docela zábavný, vždy vás nechají létat mnoho misí s dobrými odměnami. Kromě Pokémonů můžete najít něco speciálního, co můžete použít pro všechny druhy věcí.

Při této příležitosti, Lapras Terénní výzkum bude novým úspěchem v lednu 2020. Tento vodní a ledový Pokémon Přichází s pohyby Icy Song a Ice Beam.

dostupný z Od středy 1. ledna 2020, 22:00 (SEČ), do soboty 1. února 2020, 22:00 (SEČ).

Team Rocket Go: Soukromé vyšetřování

Na konci budete mít speciální misi Team Go Rocket, kde budete muset porazit několik špatných rekrutů a poté čelit jejich vůdci Giovannimu. Bít ho Můžete mít tmavého MoltresaJeden ze tří legendárních ptáků Kanto.

Toto jsou události, které Pokémon Go bude hostit v lednu 2020. Co myslíš? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích.