To nejdůležitější, co byste měli o Apple Watch vědět

řemínek na hodinky Apple

Jedním z nejočekávanějších zařízení všech uživatelů Apple byly jeho inteligentní hodinky. Všichni tomu říkali iWatch, Ale mýlili se, velké jablko se rozhodlo to pojmenovat Apple Watch. V jeho hlavní řeči z 9. září jsme toho o tomto zařízení viděli hodně, ale v potrubí Tim zůstalo mnoho dalších důležitých věcí. V tomto příspěvku chceme shrnout nejdůležitější věci, které byste měli o Apple Watch vědět.

Velké jablko toto slovo příliš zdůraznilo osobní ve vaší prezentaci Apple Watch, A iPhone nebo iPad může podle Apple používat několik lidí, ale toto zařízení je navrženo tak, aby bylo pro ně osobní nebo super osobní.

Každý si může hodinky přizpůsobit různými způsoby: různé řemínky, jiné hodinky, úplně jiné modely … Chuť každého z nich vstupuje do hry.

Digitální koruna

Digital Crown, ruleta, která dělá všechno

Zatím jsme prstem pohybovali tak či onak po obrazovce, abychom mohli zvětšovat, posouvat a provádět další akce na všech zařízeních Apple … Apple Watch takové nebudou, protože máme speciální ruletu: Digital Crown, Spouštěcí aplikace jako Siri, které mají být prvkem pro ovládání přiblížení, posouvání, změn času nebo nastavení … Všechno se bude točit kolem Digital Crown.

Senzory Apple Watch

Senzory pro měření naší srdeční frekvence a další

Na zadní straně Apple Watch jsou mimo jiné LED diody, které fungují jako měřič tepové frekvence. Když chceme zjistit počet úderů za minutu, které v daném okamžiku máme, tyto LED diody se rozsvítí a detekují náš puls prostřednictvím těchto senzorů.

Kromě těchto LED obsahuje zařízení akcelerometr, gyroskop, Bluetooth 4.0 (pro připojení k iPhone) a GPS, vždy zjistit naši polohu.

Apple Watch, které se zaměřují hlavně na zdraví a sport

Jak jsme viděli v Timově hlavní řeči na jevišti, zařízení je zaměřeno hlavně na zdraví a sport, protože má dvě aplikace. budou kontrolovat naše zdraví; A na druhém místě Díky aplikaci nám pomohou stanovit cíle, jak zhubnout nebo zůstat fit. Zahrnuje Apple Watch zdarma.

Bude kompatibilní s aplikacemi třetích stran

Pokud milujeme vnitřek hodin … a když nám to říkají Bude kompatibilní s aplikacemi třetích stran … máme štěstí! Se všemi senzory obsaženými v zařízení budou vývojáři schopni ze zařízení vytěžit maximum … ano, aplikace budou muset procházet přísnou kontrolou jako všechny aplikace nahrané do App Store každý den. Pamatujeme si, že balíček pro vývoj aplikací pro Apple Watch je WatchKit.

apple-watch-security

Bude se integrovat s Apple Pay

Další věc, kterou přednesli ve své hlavní řeči, byl platební systém společnosti Apple; Můžeme koupit cokoli jednoduše tím, že přivedeme iPhone ke stroji a identifikujeme jej pomocí otisku prstu. Apple Watch budou také kompatibilní s Apple Pay, ale buďte opatrní! Budou existovat bezpečnostní opatření, jako například Pokud si sundáme zařízení ze zápěstí, budeme muset zadat PIN, protože nám mohl být ukraden a mohl si koupit mnoho věcí s naším ID.

Bude fungovat pouze s iPhone

Jo, při čtení Apple Watch budou kompatibilní pouze s iPhone 5, 5S, 5C, 6 a 6 Plus. Být připojen Bluetooth a musí být neustále připojeno, jinak to přestane fungovat … nebo si to alespoň myslíme.

Baterie se jeví jako tabu

Ve své hlavní řeči nám Tim neřekl nic o tom, jak dlouho vydrží baterie Apple Watch, ani kolikrát ji budeme muset na konci dne dobít. Budeme muset počkat na další událost, abychom se dozvěděli více o baterii, To se zdá být pro Apple tabu.