Top 10 Disney her a aplikací pro iPhone, iPad a iPad Mini

Top 10 Disney her pro iPhone a iPad

Disney je skvělá společnost věnovaná vytváření originálních filmových divů se svými vzdělávacími filmy pro děti a je také zodpovědná za to, že se miliony dětí baví ve slavném zábavním parku Disney World. Ale to většina z těchto dětí neví Disney je také zodpovědný za vývoj aplikací a her pro iPhone a iPad.A mimochodem je to velmi vtipné.

Proto iPadizate Kompilace 10 nejlepších her a aplikací DisneyDěti i dospělí se tak při učení a osvojování lidských hodnot zabývají didaktickými zážitky získanými při hrách Disney. Doufáme, že se vám budou líbit!

Disney Karaoke: Frozen

zmrazené karaoke-ipad

Jeden z posledních Disney filmů, Frozen byl v divadlech velmi populární. Nyní budete mít děti Zpívejte spolu se svými oblíbenými filmovými postavami ze soundtracku Frozen: Ledové království k 9 písním. Tato aplikace umožňuje uživatelům slyšet nebo ztlumit hlasy zpívající v karaoke.

Škodlivý volný pád

malefica-ipad

Oficiální hra filmu Disney v hlavní roli s Angelinou Jolie nabízí hru ve stylu „connect 3“ plnou úrovní. Použijte magii Maleficent k vymazání více než 180 úrovní!

Toy Story – Interaktivní kniha ve španělštině

Příběh hraček iPad

Toy Story – Interactive Book je filmová a interaktivní aplikace pro čtení pro ty nejmenší doma, kde si mohou užít čtení se svými oblíbenými postavami z filmu. Mohou si knihu přečíst sami, poslouchat vyprávěný příběh nebo zaznamenávat své vlastní hlasy.

Star Wars Adventures: The Phantom Menace

hvězdné války ipad

Zažijte příběh hvězdných válek epickým způsobem a jako nikdy předtím. O hře skvělá grafika a spousta obsahu. Jedná se o první hru ze série epizod Star Wars, kterou Disney v budoucnu vydá.

Temple Run: Oz

chrám-oz-ipad

Temple Run: Oz je hra vyvinutá Disney a Imangi Studios a inspirovaná Temple Run 2 a Oz the Mighty. O nekonečná běžecká hra má skvělou grafiku. Nezapomenutelné dobrodružství.

Počátky zázraků

zázrak-původ-ipad

Čtěte, hrajte a prozkoumávejte obsah v této zábavné hře Marvel Super Heroes. Promluvte si se Stanem Lee, tvůrcem komiksu, a Hrajte mini hry se svými rodinnými příslušníky v režimu pro dva hráče přes místní WiFi.

Kde je moje voda? dva

neresmywater-ipad

Možná jsme nemohli zapomenout na největší hit Disneyho v App Store. Kde je moje voda? 2 je hra, ve které musíte poslat vodu přátelskému krokodýli Umírajíc si dát dobrou bublinkovou koupel. Úrovně se postupem času stávají složitějšími a jsou plné překážek a mentálních výzev. Velmi osvěžující hra pro toto léto!

Moon: Story Project

Pokud jste ještě neviděli nádherný krátký film Disney Pixar „Měsíc“, nenechte si ujít video, které toto prohlášení doprovází. Pokud jde o aplikaci, umožní vám to Prozkoumejte příběh prostřednictvím 3 interaktivních režimů, můžete klouzat prstem, komunikovat s videem a prozkoumat proces a začátek projektu.

The Lion King: The Story of Timon

lví král ipad

Prožijte znovu hitový film Lví král, který vyprávěl Timon a další postavy, s tímto interaktivním příběhem s nově předělanými animacemi, ikonickým soundtrackem z filmu, speciálními efekty a dalšími režimy čtení.

Illusion Castle s Mickey Mouse

hrad-iluze-ipad

Jako obvykle na skromném serveru jsem si chtěl nechat to nejlepší na poslední a Castle of Illusion, v hlavní roli s Mickey Mouse, je opravdovým klenotem. Nabídky her HD grafika a skvělé dobrodružství V pěti magických světech plných nepřátel a labyrintů.

Vaše oblíbené hry, aplikace a příběhy Disney

Doufáme, že se vám naše kompilace nejlepších her a aplikací Disney líbila. Samozřejmě, kdyby se Walt Disney vrátil k životu, byl by nesmírně hrdý na skvělou práci, kterou vývojáři Disney provedli v App Store. Je nám líto, nevyzkoušeli jsme všechny hry … Existují nějaké zajímavé hry, které nám chyběly? Znáte nějaké aplikace Disney, které by měly být na tomto výběru?