Top 10 her Gameloft pro iPhone 4s, 5, 6 a 6 Plus

Top 10 her Gameloft pro iPhone 4s, 5, 6 a 6 Plus

Zde je 10 nejlepších her pro iPhone od Gameloftu

Je nepopiratelné, že Gameloft, jedna z předních společností v odvětví vývoje mobilních her, ví, jak dělat hry. A většina z nich je působivá. Ale když na to přijde Při výběru dobré hry ke koupi na našem Apple iPhone vždy máme určité pochybnosti

Co vám tedy nabízíme níže? Nejlepší hry Gameloft pro iPhone 4, 5 a 6. Vybrali jsme mnoho žánrů her! tak Bude pro vás jednodušší vybrat si dobrou hru v App Store. S touto kolekcí her můžete zažít vzrušující automobilové závody, bojovat po boku svých oblíbených superhrdinů, střílet vlevo a vpravo a mít úžasný herní zážitek.

nejlepší hry gameloft-iphone

Doufáme, že se vám ty nejlepší hry Gameloft budou líbit, samozřejmě nebudeme moci zahrnout všechny do této kompilace, takže pokud si myslíte, že některá chybí, nebo se chcete podělit o své zážitky nebo oblíbené hry, můžete tak učinit v sekci komentáře.

Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter je čtvrtým titulem ze ságy o dungeon RPG hrách s následujícími funkcemi. Jeden z nejlepších režimů pro více hráčů v App Store. V Dungeon Hunter budeme mít epické dobrodružství bojující proti démonům, příšery a bohové. K dispozici jsou 4 třídy, ze kterých si můžete vybrat, a je zde režim počítadla, režim příběhu a režim spolupráce.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 je vynikající automobilová hra. nabízí vynikající hratelnost. Velmi jednoduché ovládání, napjatá, vzrušující a živá hra, úžasné skoky, kaskadérské kousky a rychlé závodění. Jste připraveni zažít veškeré vzrušení ze soutěže?

Modern Warfare 5

Modern Combat 5 je dokonalá mobilní FPS hra. Gameloft na této hře tvrdě pracoval, aby svým hráčům nabídl režim pro více hráčů plný překvapení. Nové typy granátů, schopnosti, možnost ovládat více dronů, snová grafika, čtyři různé třídy vojáků a mnoho dalšího.

The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 je hra, kterou si budeme moci zahrát. Ovládejte Spidey a houpejte pavučiny po celém městě na Manhattanu. Mise jsou poněkud opakující se a bez vzrušení, ale díky grafice a hratelnosti a spoustě útočných tahů je The Amazing Spider-Man 2 jednou z nejlepších her na Gameloftu a App Store.

Temný rytíř povstal

Pokračujeme další superhrdinskou hrou, tentokrát hrou věnovanou Batmanovi Temný rytíř. Na rozdíl od The Amazing Spider-Man, mise jsou mnohem zpracovanější a proto jsou mnohem více vzrušující a zábavnější. Ve hře The Dark Knight Rises budeme moci prozkoumat Gotham City, vznášet se po obloze Batmanovým pláštěm a bojovat se stovkami banditů atd.

Zombiewood

Mezi všemi dosud zmíněnými hrami v tomto článku Zombiewood je nejzábavnější ze všech. Alespoň pokud jde o vtipy a neustálé náznaky humoru. V Zombiewood se staneme hráči a budeme muset zabít tisíce zombie skrz všechny scény, které jsme natočili. Hra nabízí mnoho zbraní, režimy pro více hráčů, 20 různých filmů a spoustu zombie …

Objednávka a chaos online

Objednávka a chaos online Jedna z nejlepších her MMORPG v Apple App Store. V Order & Chaos si můžeme vybrat jednu z 5 dostupných ras a vstoupit do světa pro více hráčů plného dobrodružství, úkolů k dokončení, speciálních schopností a interakce s obrovskou komunitou hráčů.

Gangstar Rio

Byli jsme nerozhodní, ale nakonec jsme si vybrali Gangstar Rio před Gangstar Vegas. Je to proto, že i když je Gangstar Rio stará hra Nabízí mnohem plynulejší hratelnost, dotykové ovládání je mnohem rychlejší a lepší skóre u uživatelů v App Store.. Obě hry jsou však vynikající a velkou konkurencí pro hry typu GTA.

Divoká krev

Wild Blood je akční, dobrodružná a středověká rytířská hra, ve které budeme ovládat Lancelota, zatímco budeme čelit králi Artušovi. Tady je prostě ohromující grafika a opravdu návykový režim pro více hráčů různé herní režimy. Hry pro více hráčů mohou mít až 8 hráčů a jsou velmi zábavné.

UNO a přátelé

Seznam zakončíme hrou, která není tak skvělá jako předchozí, ale ano velmi zábavné, známé a návykové. Jedná se o karetní hru, kde se můžeme setkat s dalšími hráči z celého světa využívajícími všechny druhy žánrů. boostery, vizuální efekty a přizpůsobení karet a nastavení.

Doporučili byste nám své oblíbené hry Gameloft?

Průvodce dosud zahrnutými hrami pro iPhone Top 10 her Gameloft Pro chytré telefony Apple. Líbili se ti? Myslíte si, že jsme zapomněli na skvělou hru? Sdílejte s námi v komentářích, děkujeme!

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která se zobrazují na začátku tohoto článku. Děkuji mnohokrát!