Top 10 iPad Apps (listopad 2011)

Nový iPad nebo IPad 2 a trochu jsi se ztratil Obchod s aplikacemi zde máte seznam doporučené aplikace podle iPadize Pokrývá velkou část kategorií, které by vás mohly zajímat a které jsou k dispozici. Raději se na to podívej.

Top 10 iPad Apps (listopad 2011)

iStudiez Pro pro iPad

V kategorii Vzdělávací aplikace pro iPad Našli jsme tento velmi kompletní nástroj nezbytný pro každého studenta. Soudní Nejlepší aplikace pro rodiče pro iPad V roce 2010 a Vítěz ceny Best Practice Ever Svůj plán budete moci snadno uspořádat a zároveň vytvoří shrnutí, která usnadní organizaci, usnadní plnění vašich úkolů a zabrání vám v zapomenutí dokončit úkoly pomocí varovného systému. Jako by to všechno nestačilo, má také cloudovou synchronizaci.

BBC iPlayer pro iPad (globální)

V kategorii zábava Nemůžeme zapomenout komentovat žádost Turecka pro tyto fanoušky. anglická série. Můžete streamovat své oblíbené pořady nebo si je stáhnout, abyste je mohli sledovat, když to nejvíce potřebujete. Můžete si jej prohlédnout jak podle obsahu (komedie, drama, věda a příroda, děti…), tak podle abecedy. Obsahuje také rodičovskou kontrolu, která ovládá to, co vidí nejmladší z domu. Aplikace je zdarma, ale vyžaduje předplatné.

SilverWiz pro iPad

V kategorii aplikací finance Nemohli jsme přestat komentovat tuto všestrannou a velmi snadno použitelnou aplikaci pro iPad. Aplikace je kompatibilní se čtyřmi typy účtů (vkladní knížka, běžné účty, kreditní / debetní karty a hotovostní účty), umožňuje vám kontrolovat a objednávat výdaje, plánovat platby a příjmy pravidelně a přes 100. více funkcí. Mezi nimi jsou synchronizace a interaktivní zprávy, které jsou vždy k dispozici. Autentický Švýcarský armádní nůž za vaše peníze.

Flight Control HD pro iPad

V kategorii Hry pro iPad Našli jsme ten, kde můžete trávit hodiny a hodiny. Tvůrce kategorie hry s perokresbouV Flight Control HD budete muset působit jako dispečer letového provozu a organizovat několik přistání. Na první pohled je to jednoduchá hra, ale postupně se stává složitější a maximalizuje vaše strategické dovednosti. Kompatibilní s Herní centrum Díky speciálnímu soutěžnímu režimu pro iPad, online i místně, můžete vidět své výsledky online, užívat si nové výzvy a dokonce si hrát se svými přáteli. Pokud máte nervy jako ocel a milujete strategii, nemůžete přestat hrát.

GarageBand pro iPad

V kategorii Hudební aplikace pro iPad Nemůžeme udělat nic menšího než pojmenování této aplikace vytvořené společností Apple. Jak víte, ti, kteří mají Cuppertino, se stali inovátory v hudebním světě a s touto aplikací nezůstávají pozadu. S tím autentické nahrávací studio: můžete hrát na klavír, kytaru, bicí, basu … dokonce připojit své vlastní nástroje nebo zaznamenat svůj hlas a přidat si tak své písně. Pokud máte nástroj nebo jen dárek k hudbě, nemůžete to přestat zkoušet.

Flipboard pro iPad

V kategorii Zprávy Nemůžeme zapomenout na tuto oceněnou aplikaci Apple. IPad aplikace roku a definované časopisem TIME takto: Jedna z nejlepších 50 inovací roku 2010. Flipboard je skvělá alternativa pro sledování toho, co se děje ve světě, a také pro sledování všeho, co se děje na vašich sociálních sítích (Facebook, Twitter, Google Reader, LinkedIn, Tumblr, 500px, Flickr nebo Instagram). S touto elegantní aplikací. Budete mít časopis pro sebe.

The Guardian Eyewitnes pro iPad

V kategorii Fotografické aplikace pro iPad Našli jsme tuto aplikaci, která nám nabízí fotografický deník. vysoké rozlišení s aktuálními událostmi. Protože obrázek stojí za tisíc slov Ochranní očití svědci budeme mít vynikající grafické noviny. Budeme mít příležitost prohlížet si fotografie i další funkce. offline a některé zajímavější, jiné tipy to nám řekne, jak byly fotografie pořízeny (objektiv, clona, ​​závěrka, …). Nejen, že si budete užívat vysoce kvalitní fotografie, ale také se poučíte z těch nejlepších fotografií. Nezbytná aplikace pro všechny fanoušky fotografie.

Stránky pro iPad

V kategorii Produktivní aplikace pro iPad Cítili jsme se nuceni najmout zástupce známého Apple iWorks. Pravděpodobně nejlepší textový editor dostupný v obchodě s aplikacemi. Lze říci jen málo věcí, které ještě nebyly řečeny: velmi snadné použití, několik šablon na výběr, přizpůsobitelné dokumenty v textech a obrázcích, synchronizace s iCloud… a dlouhá atd. Základní.

Hootsuite pro iPad

V kategorii Aplikace sociálních médií pro iPad Je třeba poznamenat, že tato aplikace je jednoduchá a úplná. Není to jen mocný nástroj pro Twitter: Můžete naplánovat svá vysílání, překládat z jiných jazyků, informace o každé zprávě, kterou upravujete. Uspořádejte a spravujte své účty na Facebooku, LinkedIn a FoursquareBudete se divit, jak byste mohli žít bez Hootsuite, tak snadno a efektivně.

Údaje pro iPad

V kategorii Nástroje pro iPad Našli jsme tuto kalkulačku a zjistili jsme, jak se něco tak jednoduchého může stát tak základním a nezbytným. Umožňuje nám nejen vypočítat jednoduché operace, ale také nám umožňuje komentovat je a sdílet je e-mailem, a dokonce i přímo tisknout, pokud máte tiskárnu s AirPrint. Mnohem víc než jednoduchá kalkulačka.

A až sem si myslíme, že 10 nejlepší aplikace pro iPad dnes. Odstranili byste prosím nějaké nebo nějaké přidali? Řekněte nám v komentářích, váš názor je pro nás důležitý!

Na iPadizate | IPad aplikace

Sdílejte tyto aplikace se svými přáteli na Facebooku, Google a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku a na konci článku. Děkuji.