Top 10 stříleček pro iPad a iPad 2

Vy iPad potřebuješ nějakou akci? Nebojte se, níže vám nabízíme seznam Nejlepší střílečky pro iPad Můžete si jej stáhnout z App Store, včetně nejnovějších zpráv.

Top 10 stříleček pro iPad a iPad 2

Battlefield bad company 2 střelec v hypotetické bitvě. Budeme muset cestovat se svým týmovým lesem, manželkou a pouští přes 14 etap, kde si užijeme scény hodné toho nejlepšího. Válečný film. Ovládání se provádí pomocí virtuálního joysticku pro pohyb a pravé oblasti obrazovky k míření a střelbě.

Horká zbraň Nabízí nám spoustu akcí na alternativním divokém západě v režimech pro jednoho hráče i pro více hráčů. Má grafiku zpracovanou pomocí. Neskutečný motorposkytuje velkolepé scény. Jeho tvůrci vydali bezplatnou verzi v App Store, abychom mohli otestovat režim pro jednoho hráče.

Rage HD Pro počítače a stolní počítače je to nové, ale uživatelé iPadů a IPad 2 můžeme si to užít dlouho. Jeho ovládání je jednoduché, protože nezvládáme procházku postavy, abychom byli schopni objasnit její účel (který opravdu potřebujeme) právě tam, kde se dívá. Grafika po svém vydání nastavila laťku velmi vysoko.

Zombie Crisis 3D 2: HUNTER HD Budeme čelit hordám zombie bez přestávky. Musíme co nejlépe využít náš zbraňový arzenál. zabijte demonstranty. Zvláštní zmínka by měla být o nejvyšších šéfech, skutečných hrůzách vycházejících z noční můry.

Shadowgun pravděpodobně jedna z těžkých vah z hlediska přinést zážitek z konzoly na iPad. Od grafiky až po ovládání byly postarány všechny detaily a byly navrženy tak, aby odpovídaly. střelec Relaxuji náš tablet. A pravdou je, že to udělali. Systém pokrytí a bláznivá akce vám připomene úžasné Gears of war.

Call of the Mini: Zombies naznačuje, že máme dobrý čas na zabíjení zombiese snaží zachránit kůži. Ovládání je založeno na dvou virtuálních joystickech, z nichž jeden se pohybuje a druhý míří a střílí. Budeme hrát ve třetí osobě s estetikou karikatury, ale pro to to nebude méně krvavé.

NOVA 2 – Close Orbit Vanguard Alliance HD jeho druhá část střelec sci-fis velmi jasným pozdravem ságy AHOJBudeme cestovat vesmírem, čelit všem druhům mimozemských tvorů, abychom chránili lidskou rasu. Toto byla jedna z prvních her, která ohlásila grafická vylepšení čipu A5 iPadu 2.

Dark Break HD nám nabízí plný svět magie a bohové, tři hrdinové musí dát vše, aby zachránili své obyvatele. Každý z nich má různé útoky a bojové styly, díky nimž je hra velmi dobře znovu přehratelná. Navíc má tři režimy ovládání (s virtuálními joysticky, sledováním útoků prstem nebo pomocí akcelerometru pro iPad).

Modern Combat 2: Black Pegasus HD někdo jiný sada stříleček v moderní válce. Díky své třetí epizodě, která byla právě ohlášena, zahrnuje tato úspěšná franšíza hratelné inovace, jako je řada QTE (Rychlá časová aktivita) Musíme to udělat s akcelerometrem iPadu, abychom se dostali z kritických situací bez poškození.

Tom Clancy’s Rainbow Six®: Shadow Vanguard HD Dává nám velení nad elitní jednotkou, připravenou infiltrovat se a jednat tam, kde je její přítomnost požadována. V této epizodě ságy o iPadu musí náš tým zabránit tomu, aby teroristické komando ohrozilo celé lidstvo. Stejně jako u konzoly a počítače si můžeme užít režim spolupráce pro více hráčů.

10 nejlepších stříleček pro iPad Zatím, která je vaše oblíbená? Chybí vám některý z nich na tomto seznamu? Řekněte nám to v komentářích!

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Google, Facebooku nebo Twitteru pomocí níže uvedených tlačítek. Děkuji!