Top 5 nejlepších bezplatných offline her pro Android

    zdarma offline hry

Hry pro Android jsou velmi důležité. Všichni si hrajeme se svým zařízením, i když je to jen pár minut denně. Nikdy nebylo na škodu mít nainstalovaných několik her, Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat zábavu. Jelikož víme, že ukládání vašich dat pro sociální sítě je velmi důležité, dnes vám necháme jednu z nejlepších bezplatných offline her.


Jedná se o nejlepší příslušenství pro Xiaomi Mi5


Možná nevíte, ale většina her pro Android spotřebovává data. Nezáleží na tom, jestli nebudeme hrát online, často to bude výdaj. Ve většině věcí je to minimální, ale nemůžeme hrát, pokud deaktivujeme data. To může být v některých případech nepříjemné, zvláště když jste v metru nebo kde není připojení k internetu.. Bezplatné offline hry, které jsme vám dnes nechali, jsou tyčinky skořice, takže čtěte dál.

art_intro_img

Tuto splátku pro Android možná znáte. Je to velmi ucelená hra, ve které můžeme bojovat, řídit vozidla, oblékat svou postavu a dělat mnohem víc. Doručení zdarma a co je nejlepší, ke hraní nebudeme potřebovat připojení k internetu. Je to těžká hra a má docela dobrou grafiku, takže musíme vědět, že není vhodná pro žádné zařízení.

anonymní

GT Racing 2 je velmi blízký Gangstar Vegas, i když jsme se rozhodli dát jej na druhé místo. Je to jedna z nejrealističtějších závodních her, které najdete na Google Play. Budete moci řídit desítky automobilů, mít spoustu okruhů, vzhled a vylepšení pro každé vozidlo, a to vše bez nutnosti připojení k datové síti. Je to těžká hra jako předchozí hra, ai když je zdarma, není vhodná pro žádný Android.

maxresdefault_k3ch

Nemůžete mít telefon s Androidem a neznáte Fruit Ninja. Je to jedna z nejznámějších her operačního systému a je to nepochybně jedna z nejlepších bezplatných offline her.. Budeme trávit hodiny tříděním veškerého ovoce, které vyjde, a odemknutí všech misí bude trvat hodně zábavy a dlouho. Lze jej také přehrávat offline, takže máte štěstí.

maxresdefault

Zmrazit! Možná o tom nevíte, ale je to velmi oblíbená hra pro Android. Jedná se o bezplatnou dodávku, jednu z nejlepších bezplatných offline her. Je to logická hra, ve které musíme otočit platformu pro jedno oko, abychom dosáhli svého cíle.. Může to být zlověstné a opravdu je, ale také nám to zanechá hodiny zábavy. Je to ne příliš těžká hra, kterou lze hrát na jakémkoli zařízení.

maxresdefault (1)

Manuganu je klasika bezplatných offline her a je také opravdu zábavná. Můžeme hrát celé hodiny. Budeme jeskynním člověkem, který nepřestane běhat a skákat. Jeho grafika je velmi dobrá a poutavá a animace a ovládací prvky jsou pozoruhodné. Je to skvělá bezplatná hra, navíc můžete hrát offline jako předchozí.


Bluboo D1: nový terminál s duálními fotoaparáty