Top 5 triků, jak být nejrychlejší v Mario …

5 triků, jak být nejrychlejší v Mario Kart Tour

Cvičíte na Mario Kart Tour? Takže musíte být opatrní, co si přečtete dále, protože dnes vám řekneme, co je co. Top 5 triků, jak být nejrychlejší v Mario Kart Tour.

Pamatujte, že při hraní této hry je třeba vzít v úvahu 5 mírně problematických věcí, protože nemusíte být zvyklí hrát Mario Kart svisle s obrazovkou nebo například hra není kompatibilní s řadiči.

Toto je prvních 5 čísel, která mají být nejrychlejší v Mario Kart Tour

Povolit ruční posun

Pokud jste hráli Mario Kart na Nintendo 3DS, Wii U nebo Nintendo Switch, víte to. Tajemství rychlého postupu je klouzavéa v této verzi pro Android a iOS je situace stejná.

V Mario Kart Tour budete muset povolit možnost manuálního driftu Ovládáte posun své postavy a hra není automatická.

Vypněte inteligentní řízení, automatické objekty a řízení pohybu

Povolit ruční přetažení

Jistě, existují i ​​jiné možnosti, díky nimž bude zážitek mnohem snazší pro někoho, kdo začíná hrát Mario Kart, ale nevýhodou je, že negativně ovlivnit váš běžecký výkon.

JE Inteligentní volant umožňuje pohyb postavy pouze na podporovaných křivkách, nemůžete ji ovládat. Zatímco Automatické objekty Spustí to pokaždé, když si koupíte nový, který pro vás není vhodný, když potřebujete jít první a chránit se.

Konečně není nic dráždivějšího, než si s ním hrát Kontrola pohybu Aktivní. Představte si, že musíte svůj mobilní telefon otáčet jako volant. Ano, i když to zní zábavně, nakonec z toho bude problém.

Turbo na správné cestě

Turbo na správné cestě

I když jsme vám o výkonu turba řekli dříve, nevysvětlili jsme to. jak to funguje správně. Buď opatrný:

  • Když je počet 2, měli byste se posunout dolů.
  • 1, když se blíží konec.
  • Budete vědět, že děláte dobrou práci, protože postava bude animovat.

Jak vidíte na obrázku Baby Peach se otočí a trochu se odrazíBowser dělá silový tah.

Jak správně táhnout?

První věc, kterou je třeba mít na paměti smyk má 3 úrovně a každý vám dá větší turbo:

  • Úroveň 1: modré sáňky.
  • Úroveň 2: oranžové saně.
  • 3. úroveň: fialové saně.

Když to teď víte, měli byste vědět, jak se driftovat v Mario Kart Tour, protože je zcela odlišný od klasických her Mario Kart. Pamatujte si to Musíte mít povolený manuální driftjinak to nebude fungovat:

  • Pokud chcete jít doprava a sklouznout, musíte posunout prst doprava.
  • Pokud chcete jít doleva a posunout, musíte posunout prst doleva.

Nyní, Chcete-li zvýšit úroveň driftu, musíte prodloužit taha k tomu musíte hrát se směrem, protože můžete jít doleva nebo doprava i při klouzání.

Průvodce skokem

Když aktivujete Manual Drift, pokud posunete auto na jednu stranu a roztáhnete jej, zvolená postava se posune, ale pokud přejedete prstem, postava trochu skočí kam ho vedeš? Tímto způsobem se s autem budete moci lépe umístit.

Jednalo se o 5. místo, které mělo být nejrychlejší v Mario Kart Tour. Ujišťuji vás, že pokud se budete řídit těmito tipy, nezůstanete dlouho být nejlepší ze všech svých přátel. Už víte, jak získat zdarma coiny na Mario Kart Tour? Nebojte se, klikněte sem a zjistěte to.