Top Stars, nová fotbalová hra založená na Clash Royale

v Android Můžeme dělat mnoho věcí, ale jedna z nejzajímavějších je v aplikacích, které si můžeme stáhnout. Mnohé z nich jsou hry, které si můžeme užít celé hodiny. volný, uvolnit. Není snadné najít bezplatné hry, které za to stojí, ale čas od času uvidíme novou část, která stojí za stažení. Dnes vám necháme jednu z nich hry Že se nakonec stali virálními, a proto všichni hráli. Pokud chcete využít výhody, když jsou vaši přátelé spojení, měli byste to zkusit hned. Nejlepší hvězdy.


Základní telefon je již realitou: tady je mobilní telefon Andyho Rubina


Široce se hrají fotbalové hry jako Comunio nebo PES 2017. Nejpopulárnější sport na světě a vůbec hry a o aplikace na něm se zajímá velké publikum. Pokud se přidáme Fotbal s herním režimem, který je úspěšný po celém světě, Nejlepší hvězdy, také naprosto návyková hra neopětovaný.

Stáhněte si nejlepší hvězdy hned teď a získejte karty svých hráčů

Také Clash Royale, v Nejlepší hvězdy musíme hrát arénu a tentokrát to bude sekce. K dispozici je celkem 9 epizod a naším cílem bude první epizoda. Tato hra je velmi podobná té, kterou jsme viděli Clash Royale, s některými důležitými změnami, jako jsou směny nebo nevyřízené položky Energie.

v Nejlepší hvězdy Vidíme také karty od různých hráčů a pro jejich načtení je budeme muset skládat. úroveň. Jeden na kartu Záchvat a obranná čísla, která budou rozhodující pro vítězství her. Začínáme s balíček karet Kde můžeme mít 8 karet hráčů a 4 dovednosti. Máme také sbírku, kde necháváme písmena, která nechceme vkládat. balíček karet. Brankář se nepočítá jako karta a jeho úroveň se zvyšuje v závislosti na naší úrovni dovedností.

Také Clash RoyaleMáme různé krabice, kde najdeme zlato a peníze na utrácení, stejně jako karty hráčů a dovedností. Když vstoupíme do sekce hrát, uděláme to v reálném čase a postupně s jiným hráčem.

náš energetická tyčinka bude pomalu stoupat a my to musíme řádně zvládnout. písmena chceme to, protože pokud ne, budeme mít problém bránit náš účel. Góly se střílí poškozením brankáře soupeře, ale můžeme útočit také na hráče, jejichž soupeř hraje. oponent pokračovat na hřišti.

Jeden hra Kde rychle získáte dovednosti a začnete vyhrávat hry. Má dobrou grafiku, ale měli byste věci vylepšovat, jak získáte více uživatelů. Stojí za to stáhnout, protože to není příliš těžké a neopětovaný.


Vyzkoušejte OnePlus 5 zdarma ještě před vydáním


Nejlepší hvězdy: fotbalová liga - strategie a karty Nejlepší hvězdy: fotbalová liga - strategie a karty