Total War přichází na Android velmi brzy

Videohry jsou ve společnosti, která tráví stále více času před obrazovkou mobilního telefonu, stále důležitější. Výrobci to vědí a je stále běžnější vytvářet smartphony, které se na tyto aplikace specializují. V tomto případě mluvíme o titulech, nikoli o mobilních telefonech, a dnes jsme se mohli dozvědět dobrou zprávu pro všechny fanoušky strategických her: ROME: Total War přichází na Android velmi brzy.


Společnost Micron začala vyrábět 12 GB RAM, bude to v Samsung Galaxy S10?


Feral Interactive potvrzuje, že ROME: Total War přijde na Android

Feral Interactive před několika hodinami oznámil, že ROME: Total War bude k dispozici pro Android za pár týdnů. Tento vyhledávaný titul, který je považován za jednu z oblíbených strategických videoher na PC, je k dispozici pouze pro iOS za poslední dva roky. Vypadá to, že si jej brzy budeme moci užít na našem Androidu. Ve slovech David Stephen, výkonný ředitel: “Vzali jsme vše, co jsme se naučili z úspěchu mobilních her, a použili jsme to k vytvoření nejlepšího možného zážitku na různých zařízeních Android.”

Vylepšení zařízení a začlenění herních mobilních telefonů přimělo mnoho společností dychtit vstoupit do světa Android. Tentokrát je čas na ROME: Total War, videohru ve starověké římské říši, kde uživatelé budou muset dokonale zaútočit na mocné legie, aby nebyli rozdrceni svými nepřáteli. Nemělo by se zapomínat, že tento titul je pouze USA, Evropa a Austráliea bude také uvedeno některým asijským zemím před globálním spuštěním.

Je důležité si uvědomit, že Feral Interactive stanoví cenu. 9,99 Euro Umět si hru užít na iOS. Budeme muset počkat, až se rozhodnou, jaká bude hodnota v systému Android nebo naopak, aby ji přenesli do systému. Zdarma hrát. Je jasné, že ROME: Total War se během několika měsíců stane realitou pro zařízení Android a bude k dispozici v obchodech Google Play a Galaxy Apps.


Soubory Google: změní název správce souborů a obnoví rozhraní


Zdroj | Feral Interactive