Toto je 10 nejlepších her pro Android podle Google Play

v Android můžeme udělat mnoho věcí. Kromě konzultací na sociálních sítích, chatování s přáteli a hledání je jednou z nejzajímavějších hraní tisíců her. v Na Google Play jsou tisíce bezplatných her A i když ne všechny si zaslouží hrát, je jich mnoho. Pokud jste jedním z těch, kteří rádi hrají, ale nemůžete najít nový díl pro zábavu, dnes máte šťastný den ode dne, kdy Google Play oznámil 10 vítězů soutěže „Festival nezávislých her“. Nejlepší datum je tady Hry pro Android Vidíme, že to vytvořili nezávislí vývojáři.


Android Pay obsahuje nové platební metody ve Španělsku


V těchto částech neuvidíme nejlepší grafiku ani slavnější postavy z jiných sekvencí nebo filmů. Tyto hry byly vytvořeny nezávislými vývojáři, kteří nejsou spojeni s žádnou herní společností nebo podobnou společností.. Vidíme velmi zajímavé dodávky, z nichž mnohé jsou zdarma.

Stáhněte si 10 nejlepších indie her z Google Play

Google Play každoročně pořádá několik festivalů, kde vybírá hry a aplikace, které je udělí. V tomto případě vývojáři USA a Kanada. Později stejný festival přijde s evropskými hrami a vývojáři. Top 10 z nich je oceněno, i když nejlepší 3 vyniknou, většina hlasovala. Bez dalších okolků vám necháme seznam, kde jsou všechny velmi cenné.

  1. Neuctivá legenda
  2. Slayaway Camp – 3,10 EUR
  3. Tiny Bubbles (již brzy)
  4. Age of Rivals – 1,99 €
  5. Monster Brawlers
  6. Kryty
  7. Crashy Cars
  8. Puzzle příběh
  9. Loterie latinského bingo
  10. Rozdělovače

Tyto Top 10 věcí, které nás opustil festival „Nezávislých her“ Během několika měsíců proběhne v Evropě slavnostní předávání cen a mezi finalisty bude možná i španělský zápas. I když všechny hry, které na tomto seznamu vidíme, stojí za to Nečekejte na kvalitu asfaltu nebo podobné, protože to bylo vytvořeno nezávislými vývojáři, budeme mít skvělé příběhy a spoustu zábavných her, ale ne skvělou grafiku nebo milionářské obrazovky, jaké jsme viděli v jiných hrách.


Máte rádi Game of Thrones? Vyhrajte Doogee S60 a sezónu sedm ve speciální edici


Zdroj | Google