Toto je 153 animovaných emodži Apple Watch

emoji-apple-watch

Jedna z nejlepších novinek, které vám Apple Watch přináší pod zápěstí jak komunikujeme s našimi kontakty. Kresby, naše tlukot srdce a dokonce animované emodživizuálně přitažlivější než pevné emodži nalezené na jakémkoli jiném zařízení.

Animovaných emodži je celkem 153 To nám pomůže vyjádřit se, aniž byste museli zadávat jakýkoli text, a nyní je lze stáhnout pro použití na jakémkoli jiném zařízení. Stojí za to stáhnout si ty, které se vám nejvíce líbí ve vašem počítači nebo jakémkoli zařízení.

Síť Giga Applea děkuji za práci odvedenou od Actualidad iPhone, osoby, která nám dala příležitost zobrazit a stáhnout každou ze 153 animovaných emodži Apple Watch. Existují tři typy emodži: běžné emodži, srdce a „pantomimy“, jako je mávání rukama.

Většina emodži je k dispozici v různých barváchJako žluté a červené „smajlíky“ nebo srdce v červené, fialové a modré barvě. V seznamu, který nám Giga Apple nabízí, jsou všechny již ve formátu GIF, takže není nutné je převádět do žádného formátu, abyste je mohli sdílet. Jak jsem již zmínil, pokud je chceme používat na iPhonu nebo iPadu, potřebujeme, aby byla cílová aplikace kompatibilní. Například můžeme posílat emodži prostřednictvím Telegramu (jako soubory), ale ne lokálně přes WhatsApp nebo Twitter (například je lze tweetovat přes Workflow).

Nenechte si ujít příležitost vyjádřit se mnohem vizuálnějším způsobem. Nyní si stáhnu ty, které se mi líbí nejvíce. Necháme vás pár. Pod nimi je odkaz na web Giga Apple, kde jsou všechny.

animované emodži-2

animace-emoji-8

animated-emoji-1

animace-emoji-6

animace-emoji-5

animace-emoji-4

Zobrazit a stáhnout 153 emodži Apple Watch